Získej 4 Úklid Domácnosti cenové nabídky.

176 Úklidové Firmy čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Úklidové Firmy

Daniel Žywczok

Daniel Žywczok

Jsem pečlivý,zodpovědny,dá se se mnou domluvit na všem.Chtěl bych s potencionalními klienty navázat dlouhodobou spolupraci založenou na profesionalite a vzajemné důvěře.
Eva Černecká

Eva Černecká

Úklid beru jako běžnou věc v životě ne jako povinnost. Ráda komunikuji s lidmi a dokážu se na všem domluvit.
Malířské Lakýrnické Práce Plzeň

Malířské Lakýrnické Práce Plzeň

Individuální přístup ke každému zákazníkovi plnit představy, které zákazník požaduje od odvedené práce. Vždy minimalizovat náklady k spokojenosti zákazníka.
Seal security s.r.o.

Seal security s.r.o.

Naše firma Seal security s.r.o. se zabývá ostrahou osob a majetku, instalací bezpečnostních zařízení s následným napojením na náš pult centralizované ochrany a úklidové služby. Jsme firma, která využívá technologie 21. století. Nabízíme komplexní řešení, slušné jednání a vystupování, garantované nízké ceny.
František Strejc

František Strejc

Nabízíme úklid domácností a kancelářských prostor, úklid provádíme již nespočetně dlouhou dobu a proto se nebojíme říci, že budete maximálně spokojeni s odvedenou prací.
UMAN s.r.o.

UMAN s.r.o.

Profesionální úklidové služby pro Brno a okolí. Komplexní řešení jak pro firmy tak i domácnosti. Vyškolený a ověřený personál. Garance spokojenosti. Pojištění a odpovědnost. Úklid firem, domácností, restaurací, barů, společných prostor, skladů a další.
MAGNOLIA Úklidové služby

MAGNOLIA Úklidové služby

Potřebujete uklidit byt či kancelář jednou týdně? Nebo jen jeden velký úklid? Cokoliv budete potřebovat, Magnolia se přizpůsobí přesně Vašim potřebám. Naším cílem je poskytovat nejvyšší standart úklidových služeb kanceláří i bytů v Praze. Naši zruční, profesionální a důvěryhodní zaměstnanci, kteří pracují rychle a efektivně, Vám usnadní život.
Petra Švarcová

Petra Švarcová

Dobrý den.Nabizim úklidové služby po celé Praze.Jsem flexibilní,úklidy mohu zajistit i ve večerních hodinách,jedná-li se o úklid kanceláří.Uklidim cokoliv.Uklizim pravidelne,zákazníci jsou spokojený.Praci dělám peclivě.
Jana Havranová

Jana Havranová

Dobrý den, jmenuji se Jana je mi 54let. Bydlím v baráku se zahradou a domácími mazlíčky, ráda vařím, uklízím a v létě se starám o zahradu. Celý život mám 3 chlapy v baráku, takže všechny ženské práce zastávám já. Mohu o sobě říct, že jsem spolehlivá, pracovitá a časově flexibilní. Preferuji telefonické spojení a těším se na spolupráci. Jana
Michaela Gunárová

Michaela Gunárová

Jsem studentka střední odborné školy. A jelikož je teď škola v nedohlednu, potřebuji si přivydělat. Zkušenosti s úklidem určitě mám například v domácnosti a na víc si za hodinu beru pouhých 90kc na hodinu.
Veronika Šataníková

Veronika Šataníková

Ačkoliv pracuji ve zcela odlišném oboru, jako máma 2 dětí a manželka jsem také v neustalém uklizecím procesu 🙂. Zní to neuvěřitelně, ale relaxuji a odpočívám právě uklízením. Tak jako v mé práci měním peodejny na nové, tak v domácnosti měním nepořádek a chaos v pravý opak. 🙂 Důležitá je pro mě přímost, preciznost a důvěra. Jsem prostě detailista, protože detail tvoří celek.
Halyna Vasylkiv

Halyna Vasylkiv

Nabizim uklid domacnosti a kancelář.Jsem flexibilní, velmi pečlivá a pracovitá. Mam zkušenosti z úklidem v hotelech apartmánů a domácnosti.
Lucie Hajkova

Lucie Hajkova

Potřebujete paní na úklid zvolte mě. )) Samozřejmostí na prvním místě je zajištění dokonalé čistoty a pořádku ve vaší domácnosti. Navštěvují již několik domu kde uklízím a jsou se mnou velmi spokojeni. Ochotně reagují na všechny dotazy ohledně úklidu děkuji Lucie
Daria Sakaeva

Daria Sakaeva

Dobrý den, nabízím spolehlivý úklid domácnosti od sklepa až po půdu :) Stejně tak si zvládnu poradit i s úklidem Vaší kanceláře. Pokud je práce více, mohu si vzít k ruce další kolegyni a zajistit, aby vše proběhlo v čas a hlavně precizně. -Úklid domácností, rodinných domů a bytů (Nabízím profesionální pravidelný úklid, jednorázový úklid a generální úklid.) -Úklid kanceláří a firemních prostor -Úklid po malování, stavbě a rekonstrukci
Jana Červená

Jana Červená

Jsem velmi pečlivá, mám zkušenosti s úklidem domácnosti nebo kanceláří. Jsem pracovitá a dochvilná. Domácí mazlíčci mi nevadí. Snažím se o bezchybný úklid, vše podle přání zákazníka
David Krejčí

David Krejčí

Jsem na úklid zvyklý, považuji ho za takový svůj relax a dost mě to baví, zkušenosti mám celkem velké.Co se týče úklidu i u starších lidí.
Jan Smutný

Jan Smutný

Mám zkušenosti s úklidem v rodinných domech, bytech i ve firemních prostorech. Jsem pečlivý a zaměřeny na detaily, kterých si mnoho lidi ani nevšimne. Vždy se úklidu snažím přidat drobnost, která udělá klientům radost a zlepší jim den.
SNADNÝ ÚKLID CZ

SNADNÝ ÚKLID CZ

Zajišťujeme úklid domácností, úklid bytů a úklid kanceláří. Úklidové práce nabízíme ve městech Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná a Opava. Úklidové služby provádíme vč. mytí oken, čištění koberců a také úklid po řemeslnících a úklid po malování. Z důvodu velkého zájmu při provádění úklidové práce nabízíme nově žehlení, nakupování, vaření, pravidelný úklid, vánoční úklid, jednorázový úklid domácností i firem nebo jen mytí oken, mytí výloh, čištění fasád domů.
Úklidy bytů a domů v Praze

Úklidy bytů a domů v Praze

Nabízím veškeré úklidové služby v Praze. Úklid bytů a domů. Úklidy po řemeslnících, po malířích. Nyní také předvánoční úklidy. Máme v Praze momentálně stále úklidy. Dále nabízím žehlení prádla u vás v bytě.Uklízíme 24 hodin denně máme k dispozici pracovníky dle vašeho přání uklidíme i byty a domy větších rozměru. Úklidy bytových chodeb činžáku,uklidy kanceláří,ordinaci,uradu.
Lenka Mrázková

Lenka Mrázková

Zabývám se úklidem a čištěním bytů, rodinných domů a kancelářských prostor. Nabízím mytí podlah, oken a žaluzií nebo čištění koberců, čalounění a matrací. Využívám horkou páru pro dezinfikování a odstranění mastnoty. Své služby poskytuji po malování, rekonstrukci, před svátky nebo po stěhování.
Ivana Jiřikovská

Ivana Jiřikovská

Nechejte nás uklidit za Vás... Provádíme komplexní servis úklidových služeb. Nabízíme úklid firem, rodinných domů, chalup, bytů, bytových domů i nebytových prostor. Jedná se o pravidelné i jednorázové - generální úklidy, mytí oken, výloh, čištění vertikálních i horizontálních žaluzií.
Úklid Brno - Bravis cleaning

Úklid Brno - Bravis cleaning

Naše úklidová služba vám zajistí jednorázový i pravidelný úklid bytů, rodinných domů, novostaveb, bytů a domů po rekonstrukci, mytí oken, úklidy kancelářských a obchodních prostor v Brně a okolí. Provádíme generální a pravidelné úklidy v pronajímaných bytech.
Aleš Benda

Aleš Benda

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, který zahrnuje mytí oken, čištění podlah, praní prádla, žehlení i výškové práce a další. Zaměřujeme se na úklid domácností, činžovních domů, skladů, hal, obchodních center, administrativních budov i společenských prostor.
Dušan Molnár

Dušan Molnár

JSME FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE PŘEVÁŽNĚ ÚKLIDEM SPOLEČNÝCH PROSTOR V PANELOVÝCH DOMECH. ZKUŠENOSTI JSME ZAČALI SBÍRAT V ROCE 1999 VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH. OD KVĚTNA 2010 NABÍZÍME SVÉ SLUŽBY V OKRESE KARVINÁ A ZÁROVEŇ JSME ROZŠÍŘILI SVOU NABÍDKU.
Domácí hospodyňka - úklid Olomouc

Domácí hospodyňka - úklid Olomouc

Domácí hospodyňka - úklid Olomouc, úklidové služby, úklid domácností, úklid domů, úklid kanceláří, hospodyně, šití oděvů, opravy oděvů, žehlení. Naše priority: spokojenost Vás - našich zákazníků, dbáme na rychlost a kvalitu prováděných služeb.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

         
Iva B.
Úklid Domácnosti   29/03/2021

Velice příjemný přístup, kvalitní služba/úklid a dobrá cena. Jsem spokojena a doporučuji dalším zájemcům. Děkuji paní Halyno. Iva Beňová

         
Tomáš K.
Úklid Domácnosti   05/01/2021

Naprosto vynikající zkušenost !!! Potřebovali jsme uklidit být, který byl velmi zanedbaný a přesto se podařilo dat ho rychle do pořádku. Určitě moc doporučuji!!!

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Úklid Domácnosti   Registrace poskytovatelů - zdarma