Získej 4 Úklid Domácnosti cenové nabídky.

160 Úklid Domácnosti čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 nejlepších Úklid Domácnosti

František Strejc

František Strejc

Nabízíme úklid domácností a kancelářských prostor, úklid provádíme již nespočetně dlouhou dobu a proto se nebojíme říci, že budete maximálně spokojeni s odvedenou prací.
Jana Červená

Jana Červená

Jsem velmi pečlivá, mám zkušenosti s úklidem domácnosti nebo kanceláří. Jsem pracovitá a dochvilná. Domácí mazlíčci mi nevadí. Snažím se o bezchybný úklid, vše podle přání zákazníka
Jan Smutný

Jan Smutný

Mám zkušenosti s úklidem v rodinných domech, bytech i ve firemních prostorech. Jsem pečlivý a zaměřeny na detaily, kterých si mnoho lidi ani nevšimne. Vždy se úklidu snažím přidat drobnost, která udělá klientům radost a zlepší jim den.
Malířské Lakýrnické Práce  Plzeň

Malířské Lakýrnické Práce Plzeň

Individuální přístup ke každému zákazníkovi plnit představy, které zákazník požaduje od odvedené práce. Vždy minimalizovat náklady k spokojenosti zákazníka.
Petra Švarcová

Petra Švarcová

Dobrý den.Nabizim úklidové služby po celé Praze.Jsem flexibilní,úklidy mohu zajistit i ve večerních hodinách,jedná-li se o úklid kanceláří.Uklidim cokoliv.Uklizim pravidelne,zákazníci jsou spokojený.Praci dělám peclivě.
SNADNÝ ÚKLID CZ

SNADNÝ ÚKLID CZ

Zajišťujeme úklid domácností, úklid bytů a úklid kanceláří. Úklidové práce nabízíme ve městech Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná a Opava. Úklidové služby provádíme vč. mytí oken, čištění koberců a také úklid po řemeslnících a úklid po malování. Z důvodu velkého zájmu při provádění úklidové práce nabízíme nově žehlení, nakupování, vaření, pravidelný úklid, vánoční úklid, jednorázový úklid domácností i firem nebo jen mytí oken, mytí výloh, čištění fasád domů.
Úklidy bytů a domů v Praze

Úklidy bytů a domů v Praze

Nabízím veškeré úklidové služby v Praze. Úklid bytů a domů. Úklidy po řemeslnících, po malířích. Nyní také předvánoční úklidy. Máme v Praze momentálně stále úklidy. Dále nabízím žehlení prádla u vás v bytě.Uklízíme 24 hodin denně máme k dispozici pracovníky dle vašeho přání uklidíme i byty a domy větších rozměru. Úklidy bytových chodeb činžáku,uklidy kanceláří,ordinaci,uradu.
Lenka Mrázková

Lenka Mrázková

Zabývám se úklidem a čištěním bytů, rodinných domů a kancelářských prostor. Nabízím mytí podlah, oken a žaluzií nebo čištění koberců, čalounění a matrací. Využívám horkou páru pro dezinfikování a odstranění mastnoty. Své služby poskytuji po malování, rekonstrukci, před svátky nebo po stěhování.
Ivana Jiřikovská

Ivana Jiřikovská

Nechejte nás uklidit za Vás... Provádíme komplexní servis úklidových služeb. Nabízíme úklid firem, rodinných domů, chalup, bytů, bytových domů i nebytových prostor. Jedná se o pravidelné i jednorázové - generální úklidy, mytí oken, výloh, čištění vertikálních i horizontálních žaluzií.
Aleš Benda

Aleš Benda

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, který zahrnuje mytí oken, čištění podlah, praní prádla, žehlení i výškové práce a další. Zaměřujeme se na úklid domácností, činžovních domů, skladů, hal, obchodních center, administrativních budov i společenských prostor.
Úklid Brno - Bravis cleaning

Úklid Brno - Bravis cleaning

Naše úklidová služba vám zajistí jednorázový i pravidelný úklid bytů, rodinných domů, novostaveb, bytů a domů po rekonstrukci, mytí oken, úklidy kancelářských a obchodních prostor v Brně a okolí. Provádíme generální a pravidelné úklidy v pronajímaných bytech.
Domácí hospodyňka - úklid Olomouc

Domácí hospodyňka - úklid Olomouc

Domácí hospodyňka - úklid Olomouc, úklidové služby, úklid domácností, úklid domů, úklid kanceláří, hospodyně, šití oděvů, opravy oděvů, žehlení. Naše priority: spokojenost Vás - našich zákazníků, dbáme na rychlost a kvalitu prováděných služeb.
Dušan Molnár

Dušan Molnár

JSME FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE PŘEVÁŽNĚ ÚKLIDEM SPOLEČNÝCH PROSTOR V PANELOVÝCH DOMECH. ZKUŠENOSTI JSME ZAČALI SBÍRAT V ROCE 1999 VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH. OD KVĚTNA 2010 NABÍZÍME SVÉ SLUŽBY V OKRESE KARVINÁ A ZÁROVEŇ JSME ROZŠÍŘILI SVOU NABÍDKU.
Miluše Gášková

Miluše Gášková

Zabýváme se kompletním úklidem domácností, rodinných domů, bytových domů a rekreačních chat včetně čištění koberců, sedacích souprav, matrací, mytí oken atd. Používáme profesionální mycí stroje a přípravky.
Alena Nejezchlebová

Alena Nejezchlebová

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidové služeby pro domy, byty, nebytové prostory i společné prostory bytových domů včetně úklidu po řemeslnících, čištění koberců a mytí oken.
Jana Sklenářová

Jana Sklenářová

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidové služeby pro domy, byty, nebytové prostory i společné prostory bytových domů včetně úklidu po řemeslnících, čištění koberců a mytí oken.
KLIMO TOMÁŠ

KLIMO TOMÁŠ

Provádíme komplexní úklidové služby, úklid domácností, kanceláří, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a výloh, úklid společných prostor v panelových domech.
Jana Smutná

Jana Smutná

Úklidové práce po zednických a malířských pracích v bytových i nebytových prostorách domů a bytů. Nabízíme mytí oken včetně vyklízení starých prostor se zajištěním odvozu.
Jan Vdoleček

Jan Vdoleček

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné uklidové služeby domů, bytů i nebytových prostor, čištění koberců, čalounění, mytí oken, strojového čištění podlah a nanášení vosku.
ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - REMONA

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - REMONA

Úklidové služby pro domácnost i firmy, výškové práce, mytí oken, prodej čistících prostředků. Provádíme čištění koberců a čalounění. Více zde: https://remona.webnode.cz/
Ing. Svatava Dvořáková

Ing. Svatava Dvořáková

Zajišťujeme služby pro domy, úklid bytů, nebytových prostor či firem. Zajišťujeme běžný i generální úklid, doprovod a hlídání dětí, péči o starší a nemocné občany.
Marie Kadeřávková

Marie Kadeřávková

Zajišťujeme rozsáhlé spektrum úklidových služeb od běžného každodenního úklidu až po jednorázové úklidy pro domy, byty, nebytové i společné prostory bytových domů.
EXPRES ÚKLID s.r.o.

EXPRES ÚKLID s.r.o.

Zajišťujeme kompletní správy a údržby nemovitostí, úklidový servis domů, bytů, realizací zahrad, mytí fasád i prosklených ploch výrobních či provozních prostorů.
Věra Koběrská

Věra Koběrská

Zajistíme kompletní úklid domácností, firem, staveb a kanceláří. Nabízíme čištění koberců a čalounění, mytí oken a žaluzií, ošetření nábytku a podlah.
Byt Servis Čtvrtlík s.r.o.

Byt Servis Čtvrtlík s.r.o.

Zajišťujeme úklidové pracé domů, bytů i kanceláří. Dále zajistíme stěhování, malování, likvidace pozůstalostí, rekonstrukce bytů a rodinných domů.
Registrace poskytovatelů - zdarma

Hodnocení zákazníků

         
Tomáš K.
Úklid Domácnosti   05/01/2021

Naprosto vynikající zkušenost !!! Potřebovali jsme uklidit být, který byl velmi zanedbaný a přesto se podařilo dat ho rychle do pořádku. Určitě moc doporučuji!!!

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Úklid Domácnosti   Registrace poskytovatelů - zdarma