Získej 4 Čištění Koberců cenové nabídky.

150 Čištění Koberců čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Čištění Koberců

ALENA WEBEROVÁ ÚKLIDOVÉ A ČISTICÍ PRÁCE

ALENA WEBEROVÁ ÚKLIDOVÉ A ČISTICÍ PRÁCE

Úklid kanceláří, úřadů, zdravotnických zařízení, hotelů a restaurací. Úklid společných prostor bytových domů. Zajišťování hygienického servisu v objektech včetně dodávání hygienického materiálu. Čištění koberců a čalounění výkonnými extraktory mokrou technologií, mytí oken a údržba chodníků.
PENGUIN CZ

PENGUIN CZ

Provádíme čištění koberců nejmodernější technologií v ČR. Koberec vyklepeme, identifikujeme skvrny a ručně je odstraňujeme, vyčistíme plně mokrou cestou, vyždímáme, vysušíme a vykartáčujeme. Máme více než 30 sběrných míst po celé ČR. Na našem webu najdete ukázkové video a také nejbližší pobočku.
Votamax s.r.o.

Votamax s.r.o.

Provádíme důkladné a profesionální čištění koberců a sedaček. Čištění čalounění, matrací, židlí, podlah všeho druhu. Provozujeme půjčovnu strojů na čištění koberců Kärcher. Čistíme také kožené sedačky. Provádíme úklidové služby pro firmy a domácnosti. Odborné čištění různorodých povrchů, mytí oken.
Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců Ostrava

Zabýváme se čištěním koberců, sedaček a čalounění v Ostravě a okolí. Naše služby poskytujeme domácnostem, firmám, školám, školkám atd. Kontaktovat nás můžete kdykoliv (svátky, víkendy). Nebojte se zavolat o radu, vždy se nějak domluvíme. Slevy pro stálé zákazníky. Doprava po Ostravě zdarma.
AB CIŠTĚNÍ-ÚKLID

AB CIŠTĚNÍ-ÚKLID

Provádíme čištění koberců, sedaček a čalouněného nábytku, i silně znečištěné. Provozujeme půjčovnu čisticích strojů na koberce. Čističe koberců a vysavačů zn. Karcher dovezeme k vam v pracovní dny a o víkendu, v Ostravě, Orlové, Karviné, Havířově, Frýdku-Místku, Novém Jičíně a Opavě.
Nejlevnější čištění koberců Brno

Nejlevnější čištění koberců Brno

Nabízíme nejlevnější čištění koberců v Brně a okolí do 50km. Provádíme čištění koberců, čalounění a provozujeme půjčovnu čističů koberců v Brně. Využijte i Vy skvělé profesionální techniky Karcher Puzzi 100 Super a čisticích prostředků stejné značky.
Domino - Čištění koberců Ostrava

Domino - Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců, sedaček a čalounění. Doprava zdarma, slevy. Vezmeme každého do 2 dnů, Po - Ne. Jsme rádi za každého zákazníka a každému se snažíme vyjít vstříc. Rychlé, levné a kvalitní čištění koberců, sedaček a čalounění německou technikou Karcher.
Michal Záděra

Michal Záděra

Čistíme veškeré čalouněné a tkané povrchy, tedy potahy křesel, sedacích souprav, taburetů, podnožek, autopotahy, matrace, ale i dekorační a pochůzné koberce a koberečky, zkrátka všechnu nežádoucí zašlost věcí, které máte rádi.
Hauslerova servis

Hauslerova servis

Nabízíme Vám pravidelné úklidy, jednorázové úklidy, úklidy po rekonstrukci, úklidy novostaveb, čištění oken a prosklených ploch, čištění koberců a čalouněného nábytku, vyklízení a úklid sklepních, půdních a ostatních prostorů.
Úklidové práce - Milan Létal

Úklidové práce - Milan Létal

Naše firma provádí mytí oken, čištění koberců a čalounění, úklid společných prostor nájemních domů, čištění podlah, čištění auto čalounění. Stálé i jednorázové zakázky jak pro firmy, tak i pro občany. Působíme v oblasti Brněnska.
Čističi Ostrava

Čističi Ostrava

Kompletní úklidové služby. Čištění sedaček, čalounění, koberců a veškerých textilií. Mytí oken a skleněných ploch. Pravidelné a jednorázové úklidové práce v interiéru i exteriéru. A různé další úklidové a čistící práce.
Úklidový servis - Dana Vacková

Úklidový servis - Dana Vacková

Naše úklidová firma se zaměřuje na komplexní úklidové práce prováděné jak v pravidelných intervalech, tak jednorázově (generální úklidy). Sídlem naší firmy je Praha, ale zákaznicky se orientujeme i na Středočeský kraj.
Jakub Dominec

Jakub Dominec

Naše služba čištění DOMINO, se zabývá čištěním koberců, sedaček a čalounění v Ostravě a okolí. Naše služby poskytujeme domácnostem, firmám, školám, školkám atd. Kontaktovat nás můžete kdykoliv (svátky, víkendy).
ROŽEK MIROSLAV - čištění koberců

ROŽEK MIROSLAV - čištění koberců

Naše úklidová firma se zaměřuje především na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí a interiérů aut, mytí oken a podlah. V rámci úklidů zajišťujeme také úklidové práce po malířích.
Stála čistota

Stála čistota

čištění provádíme ve dne i v noci čistíme koberce čistíme látkové a kožené čalounění provádíme impregnaci látkového, koženého čalounění čistíme interiéry a exteriéry vozidel
Petr Jordánek

Petr Jordánek

Nabízíme levné čištění koberců a čalounění v Brně a okolí. Provádíme také mytí oken v domácnostech i ve firmách a mytí výloh v Brně a okolí.
Roman Bartošík - profesionální čištění čalounění a matrací

Roman Bartošík - profesionální čištění čalounění a matrací

Provádíme hloubkové čištění čalounění a matrací. Specializujeme se rovněž na hloubkové čištění koberců a automobilových interiérů.
Čištění koberců Brno - Erik Polzer

Čištění koberců Brno - Erik Polzer

Poskytujeme profesionální čištění syntetických a vlněných koberců, čalounění, matrací, plyšových hraček i jiných tkanin pevného tvaru.
KUTIL SERVIS BRNO

KUTIL SERVIS BRNO

Provádíme čištění koberců a čištění čalounění mokrou extrakční metodou pomocí profesionální čistící techniky švýcarské firmy Cleanfix.
SMÍTKO s.r.o.

SMÍTKO s.r.o.

Firma zajišťuje kompletní úklidové služby. Pravidelné i jednorázové úklidy domácností, firem, kanceláří, předkolaudační úklidy
Čistírna koberců Brno

Čistírna koberců Brno

Profesionální čištění syntetických a vlněných koberců, čalounění, matrací, plyšových hraček i jiných tkanin pevného tvaru.
LadyHelp s.r.o.

LadyHelp s.r.o.

Úklidová firma LadyHelp s.r.o. nabízí úklid domácností i nebytových prostor v Brně a dalších městech Jihomoravského kraje.
Čištění koberců Pražák

Čištění koberců Pražák

Provádíme čištění koberců, čalouněného nábytku a kožených sedaček v oblasti Neratovice, Mělník, Kostelec nad Labem, Praha.
Čištění koberců DOČISTA

Čištění koberců DOČISTA

Provádíme veškeré čištění koberců, čištění sedaček, sedacích souprav, křesel, židlí a matrací v domácnostech a firmách.
Řezáč Pavel

Řezáč Pavel

Nabízíme úklidové služby, čištění koberců, čištění čalounění, čištění sedaček, čištění interiérů vozů, čištění kůže.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Čištění Koberců   Registrace poskytovatelů - zdarma