Získej 4 Čištění Koberců cenové nabídky.

150 Čištění Koberců čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 nejlepších Čištění Koberců

ALENA WEBEROVÁ ÚKLIDOVÉ A ČISTICÍ PRÁCE

ALENA WEBEROVÁ ÚKLIDOVÉ A ČISTICÍ PRÁCE

Úklid kanceláří, úřadů, zdravotnických zařízení, hotelů a restaurací. Úklid společných prostor bytových domů. Zajišťování hygienického servisu v objektech včetně dodávání hygienického materiálu. Čištění koberců a čalounění výkonnými extraktory mokrou technologií, mytí oken a údržba chodníků.
Votamax s.r.o.

Votamax s.r.o.

Provádíme důkladné a profesionální čištění koberců a sedaček. Čištění čalounění, matrací, židlí, podlah všeho druhu. Provozujeme půjčovnu strojů na čištění koberců Kärcher. Čistíme také kožené sedačky. Provádíme úklidové služby pro firmy a domácnosti. Odborné čištění různorodých povrchů, mytí oken.
PENGUIN CZ

PENGUIN CZ

Provádíme čištění koberců nejmodernější technologií v ČR. Koberec vyklepeme, identifikujeme skvrny a ručně je odstraňujeme, vyčistíme plně mokrou cestou, vyždímáme, vysušíme a vykartáčujeme. Máme více než 30 sběrných míst po celé ČR. Na našem webu najdete ukázkové video a také nejbližší pobočku.
AB CIŠTĚNÍ-ÚKLID

AB CIŠTĚNÍ-ÚKLID

Provádíme čištění koberců, sedaček a čalouněného nábytku, i silně znečištěné. Provozujeme půjčovnu čisticích strojů na koberce. Čističe koberců a vysavačů zn. Karcher dovezeme k vam v pracovní dny a o víkendu, v Ostravě, Orlové, Karviné, Havířově, Frýdku-Místku, Novém Jičíně a Opavě.
Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců Ostrava

Zabýváme se čištěním koberců, sedaček a čalounění v Ostravě a okolí. Naše služby poskytujeme domácnostem, firmám, školám, školkám atd. Kontaktovat nás můžete kdykoliv (svátky, víkendy). Nebojte se zavolat o radu, vždy se nějak domluvíme. Slevy pro stálé zákazníky. Doprava po Ostravě zdarma.
Nejlevnější čištění koberců Brno

Nejlevnější čištění koberců Brno

Nabízíme nejlevnější čištění koberců v Brně a okolí do 50km. Provádíme čištění koberců, čalounění a provozujeme půjčovnu čističů koberců v Brně. Využijte i Vy skvělé profesionální techniky Karcher Puzzi 100 Super a čisticích prostředků stejné značky.
Domino - Čištění koberců Ostrava

Domino - Čištění koberců Ostrava

Čištění koberců, sedaček a čalounění. Doprava zdarma, slevy. Vezmeme každého do 2 dnů, Po - Ne. Jsme rádi za každého zákazníka a každému se snažíme vyjít vstříc. Rychlé, levné a kvalitní čištění koberců, sedaček a čalounění německou technikou Karcher.
Úklidové práce - Milan Létal

Úklidové práce - Milan Létal

Naše firma provádí mytí oken, čištění koberců a čalounění, úklid společných prostor nájemních domů, čištění podlah, čištění auto čalounění. Stálé i jednorázové zakázky jak pro firmy, tak i pro občany. Působíme v oblasti Brněnska.
Michal Záděra

Michal Záděra

Čistíme veškeré čalouněné a tkané povrchy, tedy potahy křesel, sedacích souprav, taburetů, podnožek, autopotahy, matrace, ale i dekorační a pochůzné koberce a koberečky, zkrátka všechnu nežádoucí zašlost věcí, které máte rádi.
Hauslerova servis

Hauslerova servis

Nabízíme Vám pravidelné úklidy, jednorázové úklidy, úklidy po rekonstrukci, úklidy novostaveb, čištění oken a prosklených ploch, čištění koberců a čalouněného nábytku, vyklízení a úklid sklepních, půdních a ostatních prostorů.
Čističi Ostrava

Čističi Ostrava

Kompletní úklidové služby. Čištění sedaček, čalounění, koberců a veškerých textilií. Mytí oken a skleněných ploch. Pravidelné a jednorázové úklidové práce v interiéru i exteriéru. A různé další úklidové a čistící práce.
Úklidový servis - Dana Vacková

Úklidový servis - Dana Vacková

Naše úklidová firma se zaměřuje na komplexní úklidové práce prováděné jak v pravidelných intervalech, tak jednorázově (generální úklidy). Sídlem naší firmy je Praha, ale zákaznicky se orientujeme i na Středočeský kraj.
Jakub Dominec

Jakub Dominec

Naše služba čištění DOMINO, se zabývá čištěním koberců, sedaček a čalounění v Ostravě a okolí. Naše služby poskytujeme domácnostem, firmám, školám, školkám atd. Kontaktovat nás můžete kdykoliv (svátky, víkendy).
ROŽEK MIROSLAV - čištění koberců

ROŽEK MIROSLAV - čištění koberců

Naše úklidová firma se zaměřuje především na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí a interiérů aut, mytí oken a podlah. V rámci úklidů zajišťujeme také úklidové práce po malířích.
Stála čistota

Stála čistota

čištění provádíme ve dne i v noci čistíme koberce čistíme látkové a kožené čalounění provádíme impregnaci látkového, koženého čalounění čistíme interiéry a exteriéry vozidel
Petr Jordánek

Petr Jordánek

Nabízíme levné čištění koberců a čalounění v Brně a okolí. Provádíme také mytí oken v domácnostech i ve firmách a mytí výloh v Brně a okolí.
KUTIL SERVIS BRNO

KUTIL SERVIS BRNO

Provádíme čištění koberců a čištění čalounění mokrou extrakční metodou pomocí profesionální čistící techniky švýcarské firmy Cleanfix.
Čištění koberců Brno - Erik Polzer

Čištění koberců Brno - Erik Polzer

Poskytujeme profesionální čištění syntetických a vlněných koberců, čalounění, matrací, plyšových hraček i jiných tkanin pevného tvaru.
Roman Bartošík - profesionální čištění čalounění a matrací

Roman Bartošík - profesionální čištění čalounění a matrací

Provádíme hloubkové čištění čalounění a matrací. Specializujeme se rovněž na hloubkové čištění koberců a automobilových interiérů.
SMÍTKO s.r.o.

SMÍTKO s.r.o.

Firma zajišťuje kompletní úklidové služby. Pravidelné i jednorázové úklidy domácností, firem, kanceláří, předkolaudační úklidy
Čištění koberců Pražák

Čištění koberců Pražák

Provádíme čištění koberců, čalouněného nábytku a kožených sedaček v oblasti Neratovice, Mělník, Kostelec nad Labem, Praha.
LadyHelp s.r.o.

LadyHelp s.r.o.

Úklidová firma LadyHelp s.r.o. nabízí úklid domácností i nebytových prostor v Brně a dalších městech Jihomoravského kraje.
Čistírna koberců Brno

Čistírna koberců Brno

Profesionální čištění syntetických a vlněných koberců, čalounění, matrací, plyšových hraček i jiných tkanin pevného tvaru.
Čištění koberců DOČISTA

Čištění koberců DOČISTA

Provádíme veškeré čištění koberců, čištění sedaček, sedacích souprav, křesel, židlí a matrací v domácnostech a firmách.
Brněnská čistírna koberců a sedaček

Brněnská čistírna koberců a sedaček

Čistírna koberců a čalounění sedacích souprav s možností čištění u zákazníka i na provozovně. Doprava v Brně zdarma.
Registrace poskytovatelů - zdarma

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Čištění Koberců   Registrace poskytovatelů - zdarma