Top 10 Nejlepších Malíři v Brno-město

Získej 4 Malířství cenové nabídky.

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY
Miroslav Dočkal

Miroslav Dočkal

Malířství · Líšeň, Brno-město
Profesionální malířské práce za dostupnou cenu. Zapomeňte na náročný úklid po výmalbě. Po dokončení zakázky na Vás čeká jen dobře odvedená práce, žádný nepořádek.
Pavel Kuman

Pavel Kuman

Malířství · Řečkovice, Brno-město
Provádím malířské a natěračské práce v interiéru i exteriéru. Maluji byty, školy, kanceláře, haly a podobně. Zajišťuji nástřik Gotelle, antické zeminy florentské, tapetování, štěrkování, fládrování i nátěry dřeva, kovových konstrukcí a střech. Nabízím úklidové práce a používám techniku San Marko.
Petr Tesař

Petr Tesař

Malířství · Řečkovice, Brno-město
Provádíme malování bytů, rodinných domů, kanceláří a jiných prostor. Nabízíme nátěry oken, zárubní, dveří, zábradlí, fasád, okapů a dalšího. Před započetím práce provedeme zakrytí podlah a nábytku vlastními plachtami a fólií. Provádíme přednátěrovou přípravu, osmirkování a srovnání povrchu.
Sascha Beranek

Sascha Beranek

Malířství · Černá Pole, Brno-město
Nabízím malířské práce, nátěry proti plísni, tmelení spár a rohů, penetrace, stěrky, tapetování, štukování, penetrační nátěry fasád, omytí fasády vysokotlakým WAP či perlinku. Provádím nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů, podlah, betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí i plotů.
Jurka malířství

Jurka malířství

Malířství · Bosonohy, Brno-město
Malířské či natěračské práce provádíme po domluvě s Vámi. Stačí nás kontaktovat pro dohodnutí všech náležitostí, jako předběžný odhad ceny, termínu, nebo možných komplikací a víceprací. Je vhodné zavolat s předstihnem, abyste si mohli vybrat termín, který vám vyhovuje nejvíce.
Dušan Kupka

Dušan Kupka

Malířství · Líšeň, Brno-město
Malby, nátěry, opravy omítek. Provádíme výmalby bytů, rodinných domů, kancelářských a nebytových prostor, ale také speciálních prostor – potravinářských provozů a míst s vysokou prašností či vzdušnou vlhkostí.
Martin Balák

Martin Balák

Malířství · Žabovřesky, Brno-město
Malířské práce. Nabízím malování bytů, domů, pokojů, obytných i nebytových prostor, chodeb, schodišť a podobně. Nátěry radiátoru, plotu, zábradlí a další. Používám pouze kvalitní značkové barvy.
Pavel Heřmann

Pavel Heřmann

Malířství · Líšeň, Brno-město
Provádíme malířské a natěračské práce. Zajišťujeme nátěry fasád, škrábání, stěhování a zakrývání nábytku, broušení i stěrkování či lazurování a napouštění dřeva.
Libor Procházka

Libor Procházka

Malířství · Žabovřesky, Brno-město
Nabízím malby, nátěry, lakýrnické práce, fasády, nátěry dveří, oken, podlah, svodů, okapů, střech, drobné zednické práce i práce ve výškách.
Jiří Jahelka

Jiří Jahelka

Malířství · Řečkovice, Brno-město
Nabízím malířské i natěračské práce včetně nátěrů fasád, dveří, oken, podlah a ocelových konstrukcí. Provádím renovace umakartových jader.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

         
Alexander T.
Malířství   29/01/2021

Jsem nadmíru spokojený s tímto poskytovatelem. Celý tento proces proběhl hladce a bez problémů. Určite doporučuji.

Podobné služby
Pokud si poskytovatelem Malířství   Registrace poskytovatelů - zdarma