Top 10 nejlepších Stěhování v Brno-město

Získej 4 Stěhování cenové nabídky.

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY
Stěhování Staněk Brno

Stěhování Staněk Brno

Stěhování · Veveří, Brno-město
Kompletní stěhovací služby, vyklízecí práce, skladové prostory pro dočasné uložení stěhovaných předmětů, non-stop dispečink. Vyklízíme pozůstalosti, sklepy, půdy, celé objekty a pod. Demontáž i montáž nábytkových sestav, cenová kalkulace, zapůjčení krabic. Odvoz komunálního odpadu kontejnery.
Dominik Laca

Dominik Laca

Stěhování · Žebětín, Brno-město
Levné stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, těžkých břemen. Dále poskytujeme likvidaci či vyklízení všech objektů. Dlouholeté zkušenosti stěhovacích týmů zaručí perfektně odvedenou práci. Vždy nábytek obalíme bublinkovou fólií a na stěhovacím voze zajistíme, tak aby byly věci v naprostém bezpečí.
Denis Štourač

Denis Štourač

Stěhování · Žabovřesky, Brno-město
Naše stěhovací firma z Brna Vám zajistí po celé ČR I EU stěhování bytů , stěhování firem i provozoven. Samozřejmostí je vyklízení majetku, pozůstalostí, půd i sklepů a ekologická likvidace odpadu Poskytujeme též stěhování těžkých břemen do 15t, trezorů, strojů, pian.
Stěhování DYMAS s.r.o.

Stěhování DYMAS s.r.o.

Stěhování · Řečkovice, Brno-město
Stěhování domácností a kanceláří. Specializujeme se na těžká břemena do 20 tun, citlivé přístroje, umění, starožitnosti, hudební nástroje. Stěhujeme klavíry, trezory, bankomaty, archivy. Vyklízíme a odvážíme odpady. Dodáme obaly a zdarma půjčíme přepravní obaly.
Martin Tamé - stěhování

Martin Tamé - stěhování

Stěhování · Řečkovice, Brno-město
Nabízíme stěhovací služby. Stěhuji velké firemní prostory či byty včetně těžkých břemen. Zdarma zapůjčíme a dopravíme přepravní obaly. Provádíme vyklízení bytů, skladů, sklepů, půd či jiných prostor včetně odvozu odpadu k ekologické likvidaci.
Stěhospol Brno s.r.o.

Stěhospol Brno s.r.o.

Stěhování · Řečkovice, Brno-město
Provádíme stěhování bytů, kanceláří, archívů, skladů, dílen. Dále vyklízíme prostory včetně odvozu a likvidace odpadu. Stěhujeme těžká břemena jako jsou piana, trezory, bankomaty a stroje.
BOČEK

BOČEK

Stěhování · Komárov, Brno-město
Zajišťujeme stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, těžkých břemen - trezorů, klavírů, strojů, bankomatů. Stěhování firem a celých objektů. Vyklízení domů, bytů, půd, sklepů, zahrad.
Tomáš Pokorný

Tomáš Pokorný

Stěhování · Královo Pole, Brno-město
Potřebujete se přestěhovat? Zavolejte, nebo nás kontaktujte přes formulář. spočítáme vám kalkulaci na míru, záleží na množství věcí a vaší spoluúčasti jaká bude konečná cena :-)
Tomasz Zegota

Tomasz Zegota

Stěhování · Líšeň, Brno-město
Stěhujeme byty, domy, chaty, chalupy, sklady, firmy, kanceláře a další objekty a prostory.
Tesařová Miloslava - MÝVAL

Tesařová Miloslava - MÝVAL

Stěhování · Maloměřice, Brno-město
Nabídka kompletních úklidových služeb pro firmy a domácnosti.
Pokud si poskytovatelem Stěhování   Registrace poskytovatelů - zdarma