Získej 4 Bytovy Designer cenové nabídky.

150 Bytovy Designer čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Bytovy Designer

Adéla Mládková

Adéla Mládková

Jsem umělkyně-malířka uměleckořemeslná designérka. Mám silně vyvinutý smysl pro estetiku, vnímání prostoru a souznění detailů v celku. Se zákazníky jednám velmi citlivě, výsledek práce dokážu přizpůsobit přesně podle přání zákazníka, zároveň mám ale široký přehled možností a originální nápady, a jsem schopná v návaznosti na zákazníkovy požadavky samostatně pracovat. Bytový design propojuji se schopností vymalování. Konzultovat dokážu celý interiér a zařídit i nákup nábytku a propojení s doda
Nikola Design

Nikola Design

Své služby v oblasti návrhů interiérů nabízím jak ve Frýdku-Místku, Ostravě a okolí do 30km, tak po celé České republice formou online návrhů. Na mém webu v sekci eshop můžete zakoupit originální doplňky do Vašeho interiéru včetně mých originálních obrazů, dekorací či maleb horkým voskem, které se nazývají encaustic art. Děkuji, že jste navštívili můj web, snad se zde dobře zorientujete a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat! -Nikola Balcarová
Ing. arch. Michael Malysa

Ing. arch. Michael Malysa

Navrhujeme stavební, urbanistické a interiérové projekty. Jedná se o projekty všech stupňů - architektonické studie se skicami, modely a vizualizacemi ve 3D, projekty pro územní rozhodnutí, projekty pro stavební povolení, dokumentace pro výběr zhotovitele, realizační dokumentace, autorský dozor, dozor investora, zajištění kolaudace.
JKt interiéry

JKt interiéry

Naše společnost se zabývá návrhy interiérů i jejich konečnými realizacemi. Vaše prostory navrhneme, zpracujeme 3D vizualizaci a doladíme je do posledního polštářku. Zajišťujeme totiž i šití záclon a závěsů na míru, řešíme garnýžové systémy, bytové textilie, zkrátka každý detail našeho projektu.
Interierdesign Krestová - Ing. Lenka Krestová

Interierdesign Krestová - Ing. Lenka Krestová

Zpracujeme pro Vás návrh interiéru s atraktivním designem a s důrazem na funkčnost. Nabízíme kvalitní barevné návrhy za ceny přístupné všem. Posloucháme přání zákazníka, které měníme v realitu za přispění našich znalostí a bohatých zkušeností. Ctíme individuální přístup a plné nasazení.
Rosík Architekt

Rosík Architekt

Nabídka projektování rodinných a bytových domů i interiérů. Provádění rekonstrukcí. Návrhy nízkoenergetických a pasivních domů. Vypracováváme dokumentace pro rekonstrukce objektů. Zajišťujeme odborné konzultace a autorský dozor. Nabízíme poradenství.
KAM DESIGN

KAM DESIGN

Mým hlavním mottem v oblasti bydlení je: „Bydlete po svém“. Nechci vás „vmanévrovat“ do zažitých představ o bydlení, do módní vlny, do moderního stylu. Váš dům či byt je vaším domovem, místem, kde se máte cítit dobře vy, ne designer.
Iva Křikavová

Iva Křikavová

Komplexní architektonické řešení bytových i komerčních interiérů. Návrhy, vizualizace, zhotovení projektu, realizace na klíč. Nabízíme kompletní vybavení interiéru bytů, rodinných domů, obchodních a kancelářských prostor.
PAVLA BERANOVÁ – BYTOVÁ ARCHITEKTKA

PAVLA BERANOVÁ – BYTOVÁ ARCHITEKTKA

Bytová designerka / architektka Pavla Beranová – už jako malou holku mě zajímaly interiéry a architektura s nápadem, myšlenkou. Kochat se prostorem, který je útulný, ale zároveň atraktivní, mi zůstalo doposud.
architekti in

architekti in

Nabízíme komplexní služby v oblasti navrhování a projekce staveb a interiérů pro bydlení, kulturu, obchod, služby, sport i jiné využití. Zpracujeme návrhy i projekty k realizaci, zajistíme povolení stavby.
Hana Interiéry

Hana Interiéry

Studio Hana Interiéry poskytuje komplexní služby v oblasti bytového designu, návrhu interiérů, či rekonstrukcí. Působí po celé Praze, Odoleně Vodě a jejím širokém okolí.
P P Architects s.r.o.

P P Architects s.r.o.

Navrhujeme stavby včetně interiérů, řešení veřejných prostranství a drobného urbanismu, novostavby i rekonstrukce, komplexní projektová příprava a inženýring.
Krčmářová Dana Ing - Live in itt

Krčmářová Dana Ing - Live in itt

Zabýváme se návrhy architektonicého a designového řešení interiéru na míru, návrhy rekonstrukce bytů a rodinných domů (změny dispozice, studie interieru).
Ing arch Radovan Kříž

Ing arch Radovan Kříž

Poskytujeme služby architektonického ateliéru. Nabízíme projektování rodinných a bytových domů. Provádíme nízkonákladové a nízkoenergetické stavby.
Michelle Bivotti

Michelle Bivotti

Jsme bytoví architekti, kteří Vám, když se na ně obrátíte, pomůžou navrhnout byt a vybrat dodavatele. Co umíme navrhnout, umíme také realizovat.
Ekoarchitektura 
Ing arch Radovan Přikryl

Ekoarchitektura Ing arch Radovan Přikryl

Nabídka architektonických služeb. Provedení návrhu rodinných domů různých velikostí, designu a zpracování projektu pro stavební povolení.
Atelier Walter

Atelier Walter

Atelier nabízí kvalitní a promyšlené řešení, snažící se vždy o silný koncept, který však akceptuje vnější podmínky daného zadání.
Renáta Pokorná

Renáta Pokorná

Výroba kuchyní, vestavných skříní a ostatního nábytku na zakázku. Vlastní výroba, zpracování 3D návrhu. Služby bytového designera.
Ing Arch Radek Sládeček

Ing Arch Radek Sládeček

Realizujeme návrhy staveb a rekonstrukcí bytů a rodinných domů.
Architektonická kancelář ATELIER AR - PROJEKCE Ing arch Petr Ryšavý CSc

Architektonická kancelář ATELIER AR - PROJEKCE Ing arch Petr Ryšavý CSc

Nabízíme služby architektonického a inženýrského ateliéru.
Projekce Machač

Projekce Machač

Operujeme po celé ČR, avšak především v Pardubickém kraji
Ing. arch. Václav Filandr

Ing. arch. Václav Filandr

Komplexní projekce občanské vybavenosti a obytných domů.
Ing. Iva Housková

Ing. Iva Housková

Zajišťování projekce a realizace interiérů.
Ateliér Sikora

Ateliér Sikora

Nabízíme služby architektonické kanceláře.
Ing arch Filip Rubáš

Ing arch Filip Rubáš

Nabídka architektonických služeb.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Bytovy Designer   Registrace poskytovatelů - zdarma