Získej 4 Dezinfekce cenové nabídky.

150 Dezinfekce čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Dezinfekce

DDD Kresta & syn

DDD Kresta & syn

Zajišťujeme služby v oblasti Deratizace – Dezinsekce a Dezinfekce k zabezpečení higienické nezávadnosti objektů a ochrany zdraví populace .V těchto službách nabízíme a poskytujeme komplexní servis a prioritou naší firmy je provádění zákroků,i všech prací s tím spojených především v termínech na přání zákazníka,včetně termínů o víkendech a svátcích,nebo večerních i nočních hodinách,a to nejen zde na Novojičínsku,ale v celém regiónu MoravskoSlezském,po dohodě i po celé ČR či okolních státech,
STOP VIRŮM OZÓNEM

STOP VIRŮM OZÓNEM

Nabízíme nejúčinnější dezinfekci ozónovým čištěním bytů, rodinných domů, kanceláří, komerčních a veřejných objektů, všech druhů automobilů, popřípadě jiných prostorů v Moravskoslezském kraji, ozonovým generátorem. Vlastníme různě výkonové generátory, abychom Vám mohli poskytnout účinné ozónové čištění Vašich objektů. Náš odborně proškolený a úsměvný personál je připraven pro plnění Vašich požadavků. Ozónové čištění je nejúčinnější zbraní proti virům, bakteriím, plísním, houbám a zápachu.
Great Service spol s.r.o. * Dezis eu

Great Service spol s.r.o. * Dezis eu

Jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky v oboru deratizace – dezinsekce – dezinfekce jak pro komunální sféru, tak pro potravinářské a zemědělské provozy. Práce provádíme v denních i nočních hodinách, v sobotu i v neděli, ve svátek či jiné době tak, aby ze strany klienta nedocházelo ke zbytečným omezením a finančním ztrátám. Ve všech oblastech DDD dosahujeme maximální výsledky, ať už se jedná o deratizaci, dezinfekci, či dezinsekci.
Servis3xD

Servis3xD

ovolujeme si Vám představit firmu Servis3xD, která se specializuje na deratizaci, dezinsekci a dezinfekci, což je likvidace a hubení škůdců a to přednostně na celé Střední Moravě (Uničov, Litovel, Olomouc, Prostějov, Mohelnice, Zábřeh ,Přerov, Šumperk, Kroměříž, Kojetín, Holešov, Otrokovice, Tovačov, Lutín, Šternberk) ale i Brno, Ostrava, Svitavy, Litomyšl, Česká Třebová,atd. V oblasti služeb vám pomůžeme profesionálně zlikvidovat, vyhubit hmyz,
RATEX s.r.o.

RATEX s.r.o.

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, firma RATEX, s.r.o. vznikla v roce 1991 a již z názvu lze vytušit, v jakém oboru působí. Ano, jsou to právě první tři písmena z latinského názvu Rattus norvegicus pro potkana, která se dostala do názvu naší firmy, jež poskytuje služby nejen v oblasti deratizace, ale i v oblastech, které jsou s touto činností nedílně spjaty, a to je dezinsekce a dezinfekce –
Deratizace-blovice

Deratizace-blovice

Máte problémy s výskytem myší, potkanů, hryzců a jiných škodlivých hlodavců v provozovnách, domácnostech, v hospodářství, na chalupě či na zahradě? Trápí Vás švábi ve výrobě, v obchodě, hotelu, restauraci, doma či ve skleníku? Dovolte, abychom se Vám úvodem krátce představili. Skupina živnostníků vystupujícich pod názvem Deratizace Blovice vznikla spojením Miroslava PETRA a Ondřeje PETRA.
Deratos

Deratos

Deratizace – Dezinfekce – Dezinsekce-Úkony provádíme v denních i nočních hodinách, o víkendech, ve svátek či jiné době tak, aby ze strany klienta nedocházelo ke zbytečným omezením a finančním ztrátám (dle domluvy se zákazníkem). Ve všech oblastech DDD dosahujeme maximální výsledky, ať už se jedná o deratizaci, dezinfekci, či dezinsekci. Věříme, že zde naleznete veškeré potřebné i odborné informace z oblasti DDD.
Grattis spol s.r.o.

Grattis spol s.r.o.

V lokalitách v lokalitách Ostrava, Orlová, Bohumín, Havířov, Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek Místek a Opava provádíme plošné a ohniskové deratizace měst a obcí, veřejné zeleně a kanalizačních sítí a veškeré ostatní deratizační, dezinfekční a dezinsekční práce jak v komunální síti, tak i podnicích a zdravotnických zařízeních – vše dle norem a požadavků zákazníků. Využíváme nejnovější poznatky z oboru,
DERATUS - Luděk Zapletal

DERATUS - Luděk Zapletal

Naše firma z Olomouce nabízí deratizace, desinsekce a dezinfekce. Provádíme likvidace dřevokazného hmyzu, úklidové práce ve sklepech a na půdách a instalace zábran proti holubům. V letním období zajišťujeme likvidace vos a sršňů. V zimním období pak likvidace mravenců Farao v bytech. Naše zásahy jsou se 100 % účinností. Pracujeme v systému HACCP a fungujeme jako nonstop servis.
DDD - Asana

DDD - Asana

Firma Služby zastřešuje různá střediska. Jsme schopni řešit zakázky z oborů klempířství, kominictví, pokrývačství, sklenářství, rámování, zámečnictví a také zednické práce. Můžete se nás obrátit v podstatě s čímkoliv, vše vyřešíme. Firma vznikla v roce 1990 jako nástupce Opavského podniku služeb Opavanu. Máme nejvíce zkušeností a nejdelší tradici v okrese Opava.
DDD JANÁK

DDD JANÁK

Objevili jste doma štěnice, myši, mravence nebo na půdě vosí hnízdo? Zůstaňte v klidu a starosti přenechte nám. Zajistíme rychlou likvidaci nezvaných hostů ve vašem bytě, domě nebo firmě. Pokud mají více jak dvě nohy, jste na správném místě! Provádíme jednorázové represivní zásahy, preventivní opatření, průzkum, kontrolu a monitoring výskytu dle harmonogramu HACCP.
Stanislav Kapusta

Stanislav Kapusta

Provádíme profesionální služby deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Hubení hlodavců, likvidace štěnic, švábů, blech, rusů, much, molů, komárů, rybenek, mravenců, faraonů, pavouků, vos, sršní, skladištních škůdců. 100% diskrétnost. Zaměřujeme se zejména na Uh.Hradiště, Uh. Brod, Zlín, Kroměříž a okolí. Případně celá ČR.
Likvido cz

Likvido cz

Naše společnost se zaměřuje na deratizační, dezinfekční a dezinsekční služby v Plzni a okolí. Nabízíme profesionální služby v oblasti hubení hlodavců, hmyzu (štěnice) a likvidace mikroorganismů s použitím nejmodernější aplikačních technologií a přípravků s minimální toxicitou pro životní prostředí i člověka.
SURÝ JAROSLAV

SURÝ JAROSLAV

Jsme specialisté v oblasti dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Provádíme fumigace fosforovodíkem a kyanovodíkem. Zabýváme se zaváděním HACCP v potravinářských provozech v oblasti dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Poskytujeme rovněž program regulace výskytu holubů a ochrany budov pro města, obce i firmy.
Duno s.r.o.

Duno s.r.o.

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí, provádíme komplexní poradenskou a aplikační činnost v oboru desinfekce, dezinsekce, deratizace, sanace a likvidace nežádoucí vegetace. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s prováděním prací v zemědělské prvovýrobě, zpracovatelském průmyslu a komunální sféře.
DDD FIRMA ROŠKO

DDD FIRMA ROŠKO

Jsme firma, která Vás zbaví Vašich titěrných problémů. Provádíme deratizace, dezinsekce, dezinfekce ( DDD ), vyklízecí práce... V nutných případech přijedeme ihned i mimo pracovní dobu i ve dnech pracovního klidu. Všechny používané přípravky jsou schváleny hlavním hygienikem ČR. Jsme plátci DPH.
MVDr Daniel Honzák - deratizace dezinsekce dezinfekce

MVDr Daniel Honzák - deratizace dezinsekce dezinfekce

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace Brno a celá ČR. Aerosolová aplikace profesionální polymerové virucidní dezinfekce s dlouhodobým reziduálním účinkem. Likvidace roztočů, bakterií a virů. Hubení štěnic, blech, mravenců, švábů, rusů, molů, rybenek, pavouků, sršní, vos, much aj. hmyzu.
Dezis eu

Dezis eu

Vyřešíme vaše starosti s hlodavci, hmyzem i holuby. Zajistíme deratizace, dezinsekce i dezinfekce pro komunální sféru, potravinářské i zemědělské provozy. Nabízíme hubení potkanů a dalších hlodavců, hubení mravenců, švábů, štěnic i vos. Namontujeme také ochranné sítě proti holubům.
DEROVA

DEROVA

Jsme deratizační firma z Ostravy, provozující své služby na území celého Moravskoslezského kraje. Našimi klienty jsou domácnosti, firemní zákazníci, veřejné instituce, SVJ a družstva. V oboru deratizace, dezinfekce a dezinsekce se zaměřujeme na komplexní ochranu před všemi typy škůdců.
SKOVAJSOVÁ s.r.o.

SKOVAJSOVÁ s.r.o.

Naše firma nabízí provedení desinfekce preventivní (ochranné), ale také ohniskové, která se provádí v ohnisku nákazy. Dezinfekci provádíme především pomocí dezinfekčních přípravků, kdy dochází k jejich účinku na prostředí a materiálech. Naše firma Vám nabízí komplexní ochrannou dezinsekci.
Bezholuba

Bezholuba

Efektivní ochrana proti holubům a ptactvu Ostrava a Moravskoslezský kraj. Ochrana proti ptákům, ochranné sítě, sítě proti holubům, sítě proti ptákům, sítě na balkón, ochranné hroty, hroty proti holubům, hroty proti ptákům, zábrany proti holubům a ptákům. Úklid, dezinfekce, sanace.
EDUBASE s.r.o. divize CleanWood cz

EDUBASE s.r.o. divize CleanWood cz

Proces aplikace prostorové dezinfekce je prováděn pomocí elektrického generátoru aerosolu. Námi používané dezinfekční prostředky dokáží odstranit viry, bakterie, plísně, alergeny i roztoče. Jsou velmi účinné jako prevence proti virům, včetně koronaviru SARS-COV-2, H1N1 a TBC.
Blanka Kropová

Blanka Kropová

Firma Blanka Kropová - DDD Služby Deratik poskytuje dezinsekční, dezinfekční a deratizační služby v Moravskoslezském (zejména Frýdek-Místek, Ostrava a Frýdlant nad Ostravicí) a Zlínskem kraji. Samozřejmostí je pak pro nás diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.
Vladimír Měřínský - FARAO

Vladimír Měřínský - FARAO

Používáme nejkvalitnější přípravky, schválené pro použití jak v bytech, tak i v potravinářských provozovnách a ve zdravotnictví. Postřiky proti klíšťatům – venkovní prostory – doporučujeme nejen pro všechny mateřské školky, ale i pro všechny majitele zahrad.
DEREK - Kaluža s.r.o.

DEREK - Kaluža s.r.o.

Nezvaní hosté bývají většinou nevítaní. Stejně tak je tomu u nezvaných hostů třeba u Vás doma. Derek, zajišťující kompletní servis v oblasti hubení škůdců, již úspěšně vyřešil stovky případů výskytu hlodavců, hmyzu, plísní a dalších choroboplodných zárodků.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Dezinfekce   Registrace poskytovatelů - zdarma