Získej 4 Doučování Angličtiny cenové nabídky.

150 Doučování Angličtiny čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Doučování Angličtiny

Doučování dětí Brno a okolí

Doučování dětí Brno a okolí

Pro naše klienty zajišťujeme profesionální a kvalitní doučování dětí v Brně a okolí v rozsahu učební látky základní školy. V rámci doučování dětí klademe důraz na individuální přístup, motivaci a potřeby každého žáka. Doučování dětí v Brně zabezpečují pečovatelky s pedagogickým vzděláním a bohatými zkušenostmi, které pravidelně prověřujeme a testujeme.
English Studio

English Studio

výuku pro děti, dospělé i seniory v prostorách školy - odpolední a večerní kurzy v naší škole na Ukrajinské 2d (u točny autobusu č. 69) firemní kurzy s docházkou za klientem, jsme k dispozici denně od 6:30 do 21:00 hodin individuální výuku, kdy má student lektora na hodině pro sebe - jsme připraveni pracovat od 6:30 do 21:00, v případě potřeby i o víkendech
Agentura Vika

Agentura Vika

Naše jazyková škola má pro studenty dveře otevřené již od roku 1991. V centru Brna poskytuje možnost naučit se 8 různých cizích jazyků. Nejen angličtinu a němčinu, ale také češtinu a další. Stačí si jen vybrat! Díky široké nabídce kurzů (individuální, skupinové, firemní a další) si můžete vybrat ten, který Vám vyhovuje nejvíce.
Jazyková škola Lingva

Jazyková škola Lingva

Vaše děti si osvojí základní slovní zásobu a fráze prostřednictvím praktických činností, omalovánek, her, rýmů, básniček a písniček. Malá skupinka (6–9 dětí). Tematická slovní zásoba je vybrána s ohledem na věk, např. barvy, pokyny, zvířata, rodina, čísla, jídlo, oblečení, můj kamarád, dům, příroda.
Mgr. Petr Loučka

Mgr. Petr Loučka

Výuka angličtiny pro jednotlivce, dvojice i skupinky s důrazem na aktivní mluvený projev, ovládání gramatiky a systematické rozšiřování slovní zásoby. Lekce mohou probíhat v mých prostorách v Ostravě-Porubě, u vás doma či v kanceláři. Absolvent Ostravské univerzity, certifikát CAE, 3 roky praxe.
Correct jazykové centrum

Correct jazykové centrum

Nejsme pouze jazyková škola v Brně, i když učíme 20+ jazyků formou jazykových kurzů pro veřejnost, individuální a firemní výuky. Překládáme a korigujeme Vaše texty, provozujeme Knihovnu cizojazyčné literatury - vše na dobře dostupném místě v centru Brna. V terénu tlumočíme.
Zita Nováková

Zita Nováková

Učíme angličtinu a němčinu efektivně a dobře. Jsme tady pro děti, mládež i dospělé. Ušijeme kurz na míru, pokud je to v našich silách. Víme, jak na Cambridge zkoušky i na obecnou angličtinu. Specializujeme se také na angličtinu pro speciální pedagogy a lékaře.
Mgr. Libor Tuček

Mgr. Libor Tuček

Tuček English je jazyková škola, zabývající se výukou angličtiny od roku 1993, a to v celoročních docházkových kurzech pro veřejnost v Hodoníně a celoročních kurzech pro firmy v okrese Hodonín, Břeclav a Uherské Hradiště. Další možností je výuka přes Skype.
Vladimír Žárik

Vladimír Žárik

Doučování a výuka anglického jazyka. Nebudeme o angličtině mluvit, budeme mluvit anglicky. Příprava na pracovní pohovory. Příprava na maturitu. Všichni mí studenti u zkouškách uspěli - možnost recenzí. Příznivé ceny. Osm let praxe s výukou anglického jazyka.
Ing. Hana Drozdová

Ing. Hana Drozdová

V dnešní době je znalost anglického jazyka NUTNOSTÍ, NE VOLBOU. Pokud máte stejný názor, jste na správné adrese. V roce 2011 jsme začali unikátní projekt ANGLIČTINA PRO ČECHY. Věříme, že přispěje k prohloubení znalosti angličtiny v ostravském regionu.
Branakjazykum

Branakjazykum

Tyto webové stránky se své čtenáře budou vždy snažit ponoukat k rozvíjení komunikace v cizím jazyce, a to v souladu s mottem "Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem". Ráda bych pomohla všem, kteří usilují o dorozumění se v jiném než rodném jazyce.
Barbora Klepačová

Barbora Klepačová

Individuální výuka angličtiny - začátečníci i pokročilí, příprava k maturitě či k mezinárodním zkouškám, Business English - začátečníci i pokročilí, firemní výuka, výuka a doučování dětí a mládeže, překladatelská činnost.
Škola Populo

Škola Populo

Ve Škole Populo nabízíme komplexní doučování dětí na profesionální úrovni. Vlastní tým lektorů, zázemí učeben v centru města a individuální přístup ke každému žákovi je to, co z nás dělá tu pravou volbu pro Vás.
Jazyková škola Perfect World

Jazyková škola Perfect World

Jazyková škola v Plzni nabízející výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny v kurzech do maximálně 6 studentů, soukromých lekcích, skupinových lekcích pro děti.
Mgr. Petr Loučka

Mgr. Petr Loučka

Nabízím individuální výuku angličtiny, lekce pro dvojice a malé skupiny s důrazem na přirozený mluvený projev, bezpečné osvojení gramatiky a systematické rozšiřování slovní zásoby.
Kurz angličtiny pro věčné začátečníky

Kurz angličtiny pro věčné začátečníky

Jste „věční začátečníci“ v angličtině? Nebo si potřebujete oprášit základy? Dost věcí sice chápete, ale pořád nevíte, JAK NA TO? Pak přesně pro vás je tento internetový kurz.
Letní kurzy angličtiny Brno

Letní kurzy angličtiny Brno

Nepustilova jazyková škola přichází se zcela odlišným přístupem k výuce cizích jazyků a především gramatiky, který zavedl brněnský psycholog a pedagog PhDr. Vladimír Nepustil.
Jiří Rezek

Jiří Rezek

Nabídka kurzů anglického jazyka se zaměřením na konverzaci. Provádím po Praze v anglickém jazyce, dále se zabývám tlumočením v anglickém jazyce.
Jazyková škola Heureka

Jazyková škola Heureka

Chcete se rychle naučit cizí jazyk? Využijte možnosti individuální výuky. Nabízíme příznivé ceny, skvělé lektory a profesionální přístup.
Brno Angličtina

Brno Angličtina

Chcete si zdokonalit angličtinu zábavně a efektivně podle Vašich potřeb pod vedením zkušené lektorky? Ozvěte se, určitě se domluvíme!
Sylva Pekárková

Sylva Pekárková

Výuka angličtiny je vedena komunikativní metodou. Důraz je kladen na správné a plynulé použití jazyka v reálných situacích.
Doučování angličtiny Brno Burián

Doučování angličtiny Brno Burián

Individuální doučování anglického jazyka v Brně. Doučujeme úplné začátečníky i pokročilé.
ALENINA – angličtina

ALENINA – angličtina

individuální výuka angličtiny od začátečníků až po velmi pokročilé
učit Brno

učit Brno

Chceme učit Brno pořádně Vzdělání je zábava, ne povinnost
Darina Vlachová

Darina Vlachová

Darina Vlachová - lektorka angličtiny v Ostravě
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Pokud si poskytovatelem Doučování Angličtiny   Registrace poskytovatelů - zdarma