Získej 4 Doučování Matematiky cenové nabídky.

154 Doučování Matematiky čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Doučování Matematiky

Mgr. Michaela Pasterčíková

Mgr. Michaela Pasterčíková

Jmenuji se Michaela Pasterčíková. Vystudovala jsem učitelství matematiky a fyziky na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Čtyři roky jsem pracovala ve školství. Momentálně se věnuji individuální výuce matematiky a fyziky jako živnostník. Nabízím doučování matematiky a fyziky pro základní a střední školy. Mohu nabídnout také doučování některých oblastí z vysokoškolské matematiky. Připravuji žáky individuálně na přijímací zkoušky a na maturitu. Doučuji v kanceláři v Praze poblíž za
Alena Laubeová

Alena Laubeová

Nabízím online doučování. Tvořím Individuální postupy na míru dítěti, matematika ZŠ a SŠ, mojí prioritou je přátelský, klidný přístup. Odbourávám strach z matematiky. Velmi pěkné reference od od mých klientů. K dispozici mám i řadu videí a kurz o slovních úlohách pro ZŠ. web: www.matikapolopate.cz
Juraj Biely

Juraj Biely

Doučování matematiky přes Skype po celém Brně. Stránky se věnují potřebné přípravě na VŠ zápočty a zkoušky, SŠ a VŠ přijímačky, maturitu a reparát. K dispozici jsou ke stažení testy celostátní maturity z matematiky, pomůcky k maturitě a množství vypočtených vysokoškolských příkladů.
Ing. Pavel Durčák

Ing. Pavel Durčák

Matematika je předmět, se kterým mají studenti často problém. A přitom většinou stačí látku jen srozumitelně vysvětlit a svázat s předchozími znalosti - nejlépe se to podaří při individuálním doučování.
Doucil cz

Doucil cz

Nabízíme zprostředkování doučovaní z matematiky, češtiny, dějepisu, fyziky, biologie, angličtiny i jiných jazyků, účetnictví, zeměpisu a další.
Brno Doučování

Brno Doučování

Nabízím doučování matematiky a statistiky středních škol a vysokých škol v Brně.
Alena Vašatová

Alena Vašatová

Nabídka doučování českého jazyka, matematiky, chemie a fyziky.
Bc Tomáš Kodad

Bc Tomáš Kodad

Nabízím privátní i skupinové doučování z matematiky, fyziky či deskriptivní geometrie v rozsahu ZŠ-VŠ.
Ondřej Kaftan

Ondřej Kaftan

Poskytování individuálního doučování kompletní látky základních a středních škol. Nabídka přípravy na přijímací zkoušky, reparáty a maturitu. Zajišťujeme lektory. Vyučujeme individuálně i ve skupinách.
KCKurzy - Doučování matematiky statistiky a ekonometrie

KCKurzy - Doučování matematiky statistiky a ekonometrie

Kurzy a doučování matematiky, statistiky a ekonometrie pro studenty ČZU, VŠE i dalších VŠ. Individuální doučování žáků ZŠ, SŠ i VŠ. Příprava na přijímací zkoušky z matematiky a státní maturitu z matematiky.
Ing Petr Lorenz CSc - Příprava na zkoušku

Ing Petr Lorenz CSc - Příprava na zkoušku

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia z matematiky a českého jazyka.
Mgr Hana Choděrová

Mgr Hana Choděrová

Nabídka doučování statistiky či matematiky. Poskytování přípravných kurzů a pomoc se seminárními i bakalářskými pracemi.
PeadDr Iveta Celarová

PeadDr Iveta Celarová

Nabízím přípravy k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia z matematiky, českého jazyka a všeobecných dovedností.
RNDr Marian Rybář - doučování matematiky statistiky a ekonometrie

RNDr Marian Rybář - doučování matematiky statistiky a ekonometrie

Nabídka doučování matematiky, statistiky a ekonometrie pro studenty ČZU, VŠE i dalších VŠ. Individuální doučování žáků ZŠ, SŠ i VŠ. Příprava na přijímací zkoušky z matematiky, státní maturitu z matematiky a pomoc se statistickým zpracováním v diplomových pracích.
Ing Josef Dobřemysl

Ing Josef Dobřemysl

Nabízím doučování: matematika 2. stupně ZŠ, středoškolská matematika, základní vysokoškolská matematika, chemie a fyzika na úrovni ZŠ A SŠ.
Doučování Jessie

Doučování Jessie

Zajišťujeme výuku všech běžně vyučovaných předmětů základních, středních a vysokých škol. Zaměřujeme se také na individuální výuku jazyků pro širokou veřejnost. Poskytujeme přípravu na přijímací zkoušky.
Ing Markéta Čiperová

Ing Markéta Čiperová

Nabízím individuální výuku nebo doučování matematiky učiva ZŠ i SŠ.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Pokud si poskytovatelem Doučování Matematiky   Registrace poskytovatelů - zdarma