Získej 4 Hubení Škůdců cenové nabídky.

150 Hubení Škůdců čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Hubení Škůdců

Bezholuba

Bezholuba

Efektivní ochrana proti holubům a ptactvu Ostrava a Moravskoslezský kraj. Ochrana proti ptákům, ochranné sítě, sítě proti holubům, sítě proti ptákům, sítě na balkón, ochranné hroty, hroty proti holubům, hroty proti ptákům, zábrany proti holubům a ptákům. Úklid, dezinfekce, sanace.
Deratizace dezinsekce dezinfekce Cirbus Ivo

Deratizace dezinsekce dezinfekce Cirbus Ivo

Hubíme celou řadu škůdců v oblasti komunální hygieny. Zaměření: obytné komplexy, jednotlivé bytové jednotky, rodinné domy, restaurační a ubytovací zařízení, rekreační objekty, nemocnice, obecní kanalizace. Zajištění objektů proti neblahým účinkům výskytu holubích kolonií. Vyklízecí práce.
Jiří Volavka

Jiří Volavka

Jsme profesionální společnost v oblasti DDD služeb (deratizace, dezinsekce a dezinfekce). Specializujeme se na firemní zákazníky, na domácnosti i jednoltivce a poskytujeme kompletní servis DDD služeb na vysoké úrovni. Deratizace, dezinsekce a hubení štěnic Brno a celá ČR.
Blanka Kropová

Blanka Kropová

Firma Blanka Kropová - DDD Služby Deratik poskytuje dezinsekční, dezinfekční a deratizační služby v Moravskoslezském (zejména Frýdek-Místek, Ostrava a Frýdlant nad Ostravicí) a Zlínskem kraji. Samozřejmostí je pak pro nás diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.
EKOSAN servis

EKOSAN servis

provádí se na větším území (obec, ucelená část obce, velké areály). Nejvhodnější je vždy jaro a podzim. Pravidelným hubením hlodavců se šetří náklady na deratizační práce, obvykle zajišťujeme spolupráci místního správce kanalizační sítě.
Deratizace Libor Čihák

Deratizace Libor Čihák

Jsme specializovaná firma Libor Čihák, která se již od roku 1990 zabývá deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí na vysoce odborné úrovni. Disponujeme dlouholetou praxí v oboru, kterou neustále doplňujeme nejnovějšími technologiemi a poznatky.
Svatopluk Jergl

Svatopluk Jergl

Jako odborná firma v oblasti poskytování služeb dezinfekce (ochrana proti plísním), dezinsekce (odborné hubení hmyzu), deratizace (odborné hubení hlodavců) využíváme zkušeností získaných během dlouholeté praxe:
DERATIZACE - TOMÁŠ LABUS

DERATIZACE - TOMÁŠ LABUS

V deratizaci, dezinfekci a dezinsekci máme 12 let praxe. Používáme širokou paletu povolených přípravků. Použití moderních technologií, které umožňují dosažení vysoké efektivity zákroků.
Pest Control Europe s.r.o.

Pest Control Europe s.r.o.

Zabýváme se řešením potíží s různými druhy škůdců. Zaměřujeme se na nejúčinnější techniky řešení. Našim hlavním cílem je nabídnout zákazníkům veškeré možné způsoby řešení potíží se škůdci
Derek - Kaluža s.r.o.

Derek - Kaluža s.r.o.

Sanace a ochrana dřevěných konstrukcí, provádění mykologických průzkumů, ochrana budov proti ptactvu a nabídka deratizační, dezinfekčních a dezinsekčních služeb.
KOPR Deratizace Brno

KOPR Deratizace Brno

Nabízíme služby deratizace, dezinfekce, dezinsekce, HACCP (ochrana pro potravinářský průmysl), plynování, fumigace a ochrany proti holubům. Plynování obilí.
JM DERATIZACE

JM DERATIZACE

Jsme mladou firmou nabízející kompletní služby v oblasti deratizací, dezinfekcí a dezinsekcí. Dbáme na rychlost, kvalitu, diskrétnost a inovativní přístup.
MVDr Daniel Honzák

MVDr Daniel Honzák

Zajišťujeme služby v oblasti deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Prodej deratizačních, dezinsekčních a dezinfekčních přípravků a materiálu.
SANEKTA v o s

SANEKTA v o s

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce, likvidace nežádoucích porostů, komunální hygiena (obytné domy, restaurace), zemědělské provozy.
Miloslav Prouza

Miloslav Prouza

DERATIZACÍ nazýváme všechna opatření která jsou zaměřěna na hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců(potkan,krysa,myš domáci).
Jan Šnajdr - Deratizace

Jan Šnajdr - Deratizace

Provádíme deratizaci, dezinsekci, dezinfekci, dezinsekci v komunální i obchodní sféře. Dále vyklízíme sklepy, půdy, byty či dvory.
Tomáš Labus – Deratizace Brno

Tomáš Labus – Deratizace Brno

Se škůdci bojujeme už od roku 1998. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a své postupy jsme vypilovali k dokonalosti.
DDD služby - deratizace se zárukou

DDD služby - deratizace se zárukou

Provádíme deratizace a hubení hlodavců a hmyzu. Přijedeme kterýkoliv den a hodinu, včetně víkendu a svátku. Nonstop servis.
DERATIZACE a DEZINSEKCE hubení hlodavců a hmyzu

DERATIZACE a DEZINSEKCE hubení hlodavců a hmyzu

deratizace (hubení hlodavců), a hlavně dezinsekce (hubení hmyzu).Deratizace (hubení škůdců)
Derat s.r.o.

Derat s.r.o.

Provádíme deratizace, dezinfekce a dezinsekce a nabízíme ochranu před škůdci HACCP.
Vladimír Šotek

Vladimír Šotek

Nabídka úklidových služeb a provádění desinfekce, desinsekce a deratizace.
Vladimír Fikáček

Vladimír Fikáček

Nabízíme služby v oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce.
Aprodezin s.r.o.

Aprodezin s.r.o.

Poskytujeme deratizační, dezinfekční a dezinsekční služby.
DERASLUŽBY

DERASLUŽBY

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce
Deratizace4You s.r.o.

Deratizace4You s.r.o.

HUBENÍ ŠTĚNIC - BRNO A OKOLÍ
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Hubení Škůdců   Registrace poskytovatelů - zdarma