Získej 4 Malířství cenové nabídky.

171 Malíři čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Malíři

Miroslav Dočkal

Miroslav Dočkal

Profesionální malířské práce za dostupnou cenu. Zapomeňte na náročný úklid po výmalbě. Po dokončení zakázky na Vás čeká jen dobře odvedená práce, žádný nepořádek.
Adéla Mládková

Adéla Mládková

Zaměření na malířství pokojů s rozšířením o možnost uměleckého a designového doladění prostoru. Jsem umělkyně-malířka a produktová designérka, a kromě základního strhání staré omítky, ošetření zdí, penetrace, a nanešení nové omítky, můžu přimalovat na zdi dekorace podle Vašeho či mého návrhu. Jsem pečlivá a precizní s citem pro estetiku a detail. Ráda Vám poradím s výběrem barvy i s úpravou a přizpůsobením interiéru, mohu Vám pomoci s dekorací i výběrem nábytku. Cenově jsem velmi dostupná
Martin Drexler

Martin Drexler

Kvalitní rychlá prace za skvělou cenu, pracuji rychle, precizně a hlavně čistě. Vymaluji jakykoliv prostor bez ohledu na velikost zakázky.
Alex Filípek

Alex Filípek

Dělám svou práci rád a pořádně, nikdy jsem nic neodfláknul a mám už i nějakou zkušenost třeba na rezidencích
Petr Verner

Petr Verner

Hledáte malíře pokojů, který zvládne bez problému realizovat každou vaší představu? Malíře pokojů který je v oboru vyučený, má dlouholetou praxi a poradí co se Vám do interieru hodí a jak výsledku dosáhnout? Kterého nebudete muset upozořnovat aby si vše pečlivě zakryl, po kterém nebudete muset uklízet a a výsledná cena bude vždy odpovídat nabídce? Pak jsem myslím ten koho hledáte👌. Nejsem kouzelník, ale úsměv na tvářích svých zákazníků po dokončení díla většinou vykouzlit dokážu😉.
Marek Surmaj

Marek Surmaj

Dlouholetá zkušenost v oboru malířství a úklidu jak venkovním tak vnitřním rodinná tradice už přes 15 let naše heslo je rychle,čistě a za rozumnou cenu
Dobrý malíř, s.r.o.

Dobrý malíř, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti malování bytů, rodinných domů a kanceláří. Jsme schopni Vám nabídnout komplexní rozsah služeb od malování až po bytový design či úpravu interiéru. Naší zkušení pracovníci vám rádi poradí s výběrem té správné barvy popřípadě i s kompletním bytovým designem. Zakládáme si na osobitém přístupu ke každému klientovi a důrazu na dodržení termínu.
František Strejc

František Strejc

Díky naší malé, rodinné firmě a dlouholeté praxi, odvádíme kvalitní a bezkonkurenční práci, dle přání zákazníka. Zajišťujeme mimo jiné i úklid po vykonané práci, dopravu a přepravu materiálu.
Petr Strouhal

Petr Strouhal

Dobrý den, jmenuji se Petr Strouhal a mám osmiletou praxi ve stavebnictví. Maluji nové domy, byty či reprezentativní prostory. Pracuji pouze s barvami Dulux vinyl.
Tomáš Surový

Tomáš Surový

Jsem mladý, spolehlivý a šikovný co se týče malování, dokážu vymalovat ale i namalovat dětské pokoje s tématem různých pohádek.
Svjatoslav Gajnazarov

Svjatoslav Gajnazarov

Dobrý den. Bohužel na této stránce jsem krátce ale v malířství mám dlouhodobou praxi. Rad práci dělám perfektně a rychlé.
Martin Zeman

Martin Zeman

Jsem všestranný pomocník do každé domácnosti :) Mám zkušenosti z mnoha řemeslnických oborů a nebojím se žádný práce :)
Lukáš Nárožný

Lukáš Nárožný

Jsme parta zkusenych remeslniku,kteri se jen tak neceho nezaleknou.Jsme rychli,spolehlivy,levnejsi nez konkurence.
Petr Kaňka - KAŇKAMAL

Petr Kaňka - KAŇKAMAL

Petr Kaňka a jeho tým malířů pro vás zajistí malování pokojů, malování celých bytů i malování nebytových prostor. Ať chcete vymalovat jen jeden pokoj nebo třeba celý dům či byt, případně celou továrnu nebo školu, jsme tu pro vás. Malování pokojů, malování bytů apod. děláme zejména v regionu Praha, ale působíme po celé ČR. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny, jsme na trhu od roku 1990 - 25 let známka kvality.
Malování - Novotný

Malování - Novotný

Potřebujete vymalovat byt či dům? Nevíte, jakou barvu zvolit na vymalování pokojů? Nechte malířské a natěračské práce na firmu Malování Novotný z Prahy. Naší hlavní činností jsou malířské práce, provádění nátěrů fasád, stěrkování a penetrování. Dbáme na přísné dodržování kvality práce, za což jsme odměněni kladnými referencemi našich zákazníků. Upřednostňujeme používání kvalitních malířských materiálů.
Radek Kučera

Radek Kučera

Malíři pokojů Praha 9 provádí veškeré malířské a lakýrnické práce po celé Praze a blízkém okolí. Malování pokojů, štukování, rekonstrukce bytu, lakování a stavební práce. Malíři pokojů Praha 9 provádí své práce důkladně a svědomitě. Nejsme drazí jako ostatní firmy. naším cílem je spokojený zákazník a hlavně kvalitně odvedená práce.
Kateřina Balíčková Kopecká

Kateřina Balíčková Kopecká

Dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup, malování, restaurování nábytku, výroba doplňků i větších dekoračních objektů. Zpracujeme pro vás kompletní řešení výzdoby a úprav interiéru na základě vašich požadavků. Specializujeme se na dětské pokoje, ale jak se můžete přesvědčit, problém nám nedělají ani komerční prostory jakéhokoliv typu
Fa FORMALLAK

Fa FORMALLAK

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, při kterých používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Naše firma má na svém kontě mnoho spokojených a stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.
Hanzík Vladimír - Malíři pokojů

Hanzík Vladimír - Malíři pokojů

Naše malířská a lakýrnická firma Vám nabízí kompletní malířské a lakýrnické služby. Využijte naše moderní metody,profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své malířské a lakýrnické služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši malířskou a lakýrnickou firmu.
Pavel Kuman

Pavel Kuman

Provádím malířské a natěračské práce v interiéru i exteriéru. Maluji byty, školy, kanceláře, haly a podobně. Zajišťuji nástřik Gotelle, antické zeminy florentské, tapetování, štěrkování, fládrování i nátěry dřeva, kovových konstrukcí a střech. Nabízím úklidové práce a používám techniku San Marko.
Miroslav Mikš - malířství a natěračství

Miroslav Mikš - malířství a natěračství

Provádíme veškeré malířské, natěračské, zednické, podlahářské, klempířské, tesařské a elektromontážní práce. Zajišťujeme malby bytů, hal či administrativních prostor, nátěry fasád, rekonstrukce, demolice, půdní vestavby, pokládku PVC i koberců. Nabízíme dodávku a instalaci kotlů a topných těles.
Petr Finger

Petr Finger

Provádím malířské a natěračské práce, malování interiérů a exteriérů či pro průmyslové podniky. Nabízíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, vyrovnání nerovností zdí, štukování zdí a stropů.
Petr Tesař

Petr Tesař

Provádíme malování bytů, rodinných domů, kanceláří a jiných prostor. Nabízíme nátěry oken, zárubní, dveří, zábradlí, fasád, okapů a dalšího. Před započetím práce provedeme zakrytí podlah a nábytku vlastními plachtami a fólií. Provádíme přednátěrovou přípravu, osmirkování a srovnání povrchu.
Sascha Beranek

Sascha Beranek

Nabízím malířské práce, nátěry proti plísni, tmelení spár a rohů, penetrace, stěrky, tapetování, štukování, penetrační nátěry fasád, omytí fasády vysokotlakým WAP či perlinku. Provádím nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů, podlah, betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí i plotů.
František Zadražil

František Zadražil

Provádíme komplexní malířské a natěračské práce. Zaměřujeme se zejména na malování rodinných domů, bytů, kanceláří a nátěry fasád všech velikostí. Své služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Nabízíme také strhávání, opravy a lepení tapet, speciální nátěry a mnoho dalších služeb.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

         
Alexander T.
Malířství   29/01/2021

Jsem nadmíru spokojený s tímto poskytovatelem. Celý tento proces proběhl hladce a bez problémů. Určite doporučuji.

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Malířství   Registrace poskytovatelů - zdarma