Získej 4 Malířství cenové nabídky.

163 Malířství čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 nejlepších Malířství

Petr Verner

Petr Verner

Hledáte malíře pokojů, který zvládne bez problému realizovat každou vaší představu? Malíře pokojů který je v oboru vyučený, má dlouholetou praxi a poradí co se Vám do interieru hodí a jak výsledku dosáhnout? Kterého nebudete muset upozořnovat aby si vše pečlivě zakryl, po kterém nebudete muset uklízet a a výsledná cena bude vždy odpovídat nabídce? Pak jsem myslím ten koho hledáte👌. Nejsem kouzelník, ale úsměv na tvářích svých zákazníků po dokončení díla většinou vykouzlit dokážu😉.
František Strejc

František Strejc

Díky naší malé, rodinné firmě a dlouholeté praxi, odvádíme kvalitní a bezkonkurenční práci, dle přání zákazníka. Zajišťujeme mimo jiné i úklid po vykonané práci, dopravu a přepravu materiálu.
Miroslav Dočkal

Miroslav Dočkal

Profesionální malířské práce za dostupnou cenu. Zapomeňte na náročný úklid po výmalbě. Po dokončení zakázky na Vás čeká jen dobře odvedená práce, žádný nepořádek.
Dobrý malíř, s.r.o.

Dobrý malíř, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti malování bytů, rodinných domů a kanceláří. Jsme schopni Vám nabídnout komplexní rozsah služeb od malování až po bytový design či úpravu interiéru. Naší zkušení pracovníci vám rádi poradí s výběrem té správné barvy popřípadě i s kompletním bytovým designem. Zakládáme si na osobitém přístupu ke každému klientovi a důrazu na dodržení termínu.
Alex Filípek

Alex Filípek

Dělám svou práci rád a pořádně, nikdy jsem nic neodfláknul a mám už i nějakou zkušenost třeba na rezidencích
Petr Kaňka - KAŇKAMAL

Petr Kaňka - KAŇKAMAL

Petr Kaňka a jeho tým malířů pro vás zajistí malování pokojů, malování celých bytů i malování nebytových prostor. Ať chcete vymalovat jen jeden pokoj nebo třeba celý dům či byt, případně celou továrnu nebo školu, jsme tu pro vás. Malování pokojů, malování bytů apod. děláme zejména v regionu Praha, ale působíme po celé ČR. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny, jsme na trhu od roku 1990 - 25 let známka kvality.
Malování - Novotný

Malování - Novotný

Potřebujete vymalovat byt či dům? Nevíte, jakou barvu zvolit na vymalování pokojů? Nechte malířské a natěračské práce na firmu Malování Novotný z Prahy. Naší hlavní činností jsou malířské práce, provádění nátěrů fasád, stěrkování a penetrování. Dbáme na přísné dodržování kvality práce, za což jsme odměněni kladnými referencemi našich zákazníků. Upřednostňujeme používání kvalitních malířských materiálů.
Radek Kučera

Radek Kučera

Malíři pokojů Praha 9 provádí veškeré malířské a lakýrnické práce po celé Praze a blízkém okolí. Malování pokojů, štukování, rekonstrukce bytu, lakování a stavební práce. Malíři pokojů Praha 9 provádí své práce důkladně a svědomitě. Nejsme drazí jako ostatní firmy. naším cílem je spokojený zákazník a hlavně kvalitně odvedená práce.
Kateřina Balíčková Kopecká

Kateřina Balíčková Kopecká

Dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup, malování, restaurování nábytku, výroba doplňků i větších dekoračních objektů. Zpracujeme pro vás kompletní řešení výzdoby a úprav interiéru na základě vašich požadavků. Specializujeme se na dětské pokoje, ale jak se můžete přesvědčit, problém nám nedělají ani komerční prostory jakéhokoliv typu
Fa FORMALLAK

Fa FORMALLAK

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, při kterých používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Naše firma má na svém kontě mnoho spokojených a stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.
Hanzík Vladimír - Malíři pokojů

Hanzík Vladimír - Malíři pokojů

Naše malířská a lakýrnická firma Vám nabízí kompletní malířské a lakýrnické služby. Využijte naše moderní metody,profesionální přístup a vždy ochotný personál. Neustále zkvalitňujeme své malířské a lakýrnické služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši malířskou a lakýrnickou firmu.
Pavel Kuman

Pavel Kuman

Provádím malířské a natěračské práce v interiéru i exteriéru. Maluji byty, školy, kanceláře, haly a podobně. Zajišťuji nástřik Gotelle, antické zeminy florentské, tapetování, štěrkování, fládrování i nátěry dřeva, kovových konstrukcí a střech. Nabízím úklidové práce a používám techniku San Marko.
Miroslav Mikš - malířství a natěračství

Miroslav Mikš - malířství a natěračství

Provádíme veškeré malířské, natěračské, zednické, podlahářské, klempířské, tesařské a elektromontážní práce. Zajišťujeme malby bytů, hal či administrativních prostor, nátěry fasád, rekonstrukce, demolice, půdní vestavby, pokládku PVC i koberců. Nabízíme dodávku a instalaci kotlů a topných těles.
Petr Finger

Petr Finger

Provádím malířské a natěračské práce, malování interiérů a exteriérů či pro průmyslové podniky. Nabízíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, vyrovnání nerovností zdí, štukování zdí a stropů.
Petr Tesař

Petr Tesař

Provádíme malování bytů, rodinných domů, kanceláří a jiných prostor. Nabízíme nátěry oken, zárubní, dveří, zábradlí, fasád, okapů a dalšího. Před započetím práce provedeme zakrytí podlah a nábytku vlastními plachtami a fólií. Provádíme přednátěrovou přípravu, osmirkování a srovnání povrchu.
Evžen Cíz

Evžen Cíz

Poskytujeme zednické a malířské práce. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, podkroví a koupelen, montáž obkladů a dlažeb v rodinných domech a bytech, realizace sádrokartonů. Nabízíme také betonové zámkové dlažby, velkoplošné dlažby, schodištové palisády, plotové úpravy a zvukové izolace.
Sascha Beranek

Sascha Beranek

Nabízím malířské práce, nátěry proti plísni, tmelení spár a rohů, penetrace, stěrky, tapetování, štukování, penetrační nátěry fasád, omytí fasády vysokotlakým WAP či perlinku. Provádím nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů, podlah, betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí i plotů.
František Zadražil

František Zadražil

Provádíme komplexní malířské a natěračské práce. Zaměřujeme se zejména na malování rodinných domů, bytů, kanceláří a nátěry fasád všech velikostí. Své služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Nabízíme také strhávání, opravy a lepení tapet, speciální nátěry a mnoho dalších služeb.
Pavel Zadžora

Pavel Zadžora

Nabízíme malířské práce v interiéru a drobné opravy zdiva, sádrokartonářské práce a vestavby. Pracujeme s kvalitními produkty, což je podmínkou pro dobře udělanou práci a jsme přesvědčeni, že čistota při práci a dodržení dohodnutých podmínek je tou nejlepší vizitkou.
MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

Provádíme malířské a natěračské práce vč. nástřiku fasád, nátěru střech a pod. Dekorační nástřiky a omítky, drobné zednické práce. Veškeré sádrokartonářské práce. Pokládání plovoucích a dřevěných podlah, PVC, koberců vč. prodeje materiálu. Montáž žaluzií a jejich opravy.
Jurka malířství

Jurka malířství

Malířské či natěračské práce provádíme po domluvě s Vámi. Stačí nás kontaktovat pro dohodnutí všech náležitostí, jako předběžný odhad ceny, termínu, nebo možných komplikací a víceprací. Je vhodné zavolat s předstihnem, abyste si mohli vybrat termín, který vám vyhovuje nejvíce.
Malíři Kovařík

Malíři Kovařík

Provádíme malování pokojů, bytů, kanceláří, průmyslových objektů, škol a nebytových objektů. Dále realizujeme nátěry fasád, schodišť, dřevostaveb, podlah, radiátorů, průmyslových objektů, dveří. Zajišťujeme protipožární nátěry, lepení tapet a nanášíme benátské štuky.
Hodinový manžel Jbc

Hodinový manžel Jbc

Provádíme veškeré práce, které doma potřebujete, od malování přes sádrokartony po celkové rekonstrukce koupelen, bytů i domů. Zajišťuji široké spektrum služeb, včetně montáže nábytku, zavěšení obrazů, pokládku podlahových krytin, dveřních zámků, zednických prací a mnoha dalších.
Miroslav Myška

Miroslav Myška

Zabýváme se stavební činností od základových desek až po dokončovací práce. Montáže sádrokartonu. Rekonstrukce domů a objektů, pokládka obkladů a dlažeb, včetně zámkových. Zateplování budov, výstavba rodinných domů. Naší prioritou je kvalitně odvedené dílo.
Karel Pečinka

Karel Pečinka

Poskytujeme malířské a natěračské práce v rámci celého Moravskoslezského kraje. Specializujeme se na malování interiérů a exteriérů budov, nátěry fasád a střech, nátěry dřevěných a kovových konstrukcí. Po dokončení prací je úklid po malování samozřejmostí.
Registrace poskytovatelů - zdarma

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Malířství   Registrace poskytovatelů - zdarma