Měšice Hodinový Manžel Ceny

Získej 4 Hodinový Manžel nabídky.

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

         
Roman P.
Hodinový Manžel   13/05/2023

Práce odvedená na jedničku. Rychle, pečlivě a čistě. Velmi vstřícný přístup pana Vladimíra a ihned jsme probrali další drobné úpravy bytu, na které milerád využiju jeho služeb.

         
Luiza S.
Hodinový Manžel   03/05/2023

Velmi slušný a pracovitý pan. Odvedl skvělou práci a dával bezvadné rady, za což mu velice dekujeme. Vřele doporučuji. Určitě se mu znovu ozveme.

         
Tereza V.
Hodinový Manžel   27/04/2023

Rychlá domluva a skvěle odvedená práce! Rozumí a dokáže poradit/vyřešit široké spektrum problémů. Určitě vyhledám i v budoucnu! Děkuji

         
Veronika K.
Hodinový Manžel   03/04/2023

Příjemná a milá komunikace. Pan Stuchlík přijel hned jak mohl a práci odvedl s rychlostí a precizně. Děkujeme a doporučujeme. Rádi do budoucna využijeme dalších služeb 😊

         
Andrea B.
Hodinový Manžel   09/02/2023

S prací pana Fialy jsem byla naprosto spokojená. Je velmi profesionální a pečlivý. Nábytek složil rychle a bez chyby. Určitě doporučuji jeho služby.

         
Jaroslava Š.
Hodinový Manžel   01/02/2023

I přesto, že montáž nebyla úplně jednoduchá, pán si dokázal poradit a odvedl skvělou práci. Jsem moc spokojená s prací i cenou.

         
Eliška B.
Hodinový Manžel   13/01/2023

Extrémně milý, ochotný, flexibilní a pečlivý pán. Nabídl se udělat i další opravy nad rámec toho, co jsme původně objednávali. Perfektní práce i komunikace. Za tuto kvalitu velmi dobrá cena! Pokud budeme cokoliv potřebovat, určitě se na něj obrátíme znovu. DOPORUČUJI!

         
Girgina P.
Hodinový Manžel   14/12/2022

Naprosta spokojenost, mohu jedine doporucit. Rychle a kvalitne odvedena prace a korektni jednani. Pan je moc sikovny, ma vsechny naradi k dispozici a muzete se na jeho sluzby spolehnout.


Hodinový Manžel Ceny v okolí Měšice
 
Nová Ves Jenštejn Roztoky Praha-9 Praha-8 Praha-7 Praha-3 Horoměřice Kralupy nad Vltavou Velké Přílepy
Hodinový Manžel Kalkulačka nákladů
Pokud si poskytovatelem Hodinový Manžel   Registrace poskytovatelů - zdarma