Slovanská Lhota Malíř Pokojů Ceny

Získej 4 Malíř Pokojů nabídky.

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

         
Adéla K.
Malíř Pokojů   20/04/2023

Pana Petra jsem poptala v neděli ohledně SOS vymalování bytu, ještě ten den se zajel na místo podívat a do 4 dnů bylo perfektně vymalováno. :) Komunikace probíhala rychle a spolehlivě - opravdu nemám ani jednu věc, na kterou bych si mohla postěžovat. Určitě budu doporučovat i v budoucnu známým a rodině.

         
Vlasta K.
Malíř Pokojů   31/03/2023

Služba se mi páčila, protože přinesla opravdu profesionální výsledek. Jsem spokojený a mohu doporučit všem ostatním.

         
Romana T.
Malíř Pokojů   08/01/2023

Vše naprosto v pořádku. Pan je sympatický a hlavně moc šikovný. Interiér vymaloval bezvadně. Zároveň je spolehlivý a toho si v dnešní době cením. Všem moc doporučuji.

         
Sandra H.
Malíř Pokojů   13/11/2022

S výsledkem jsem velmi spokojená. Celý byt jsem si nechala vybílit na bílou a standardně mají zářivě bílou s bělostí 95%. Používají stříkací pistoli, takže žádné tahy štětce nebo válečku nejsou vidět. Malování bytu proběhlo za 1 den a provedli základní úklid. Za mě spokojenost, obrátím se na vás i příště. Díky :)

         
Patrik B.
Malíř Pokojů   10/11/2022

Rychlá reakce na naší poptávku malování, vše proběhlo dle domluvy. Pan malíř odvedl skvělou práci a dokonale po sobě uklidíl. Mohu jen doporučit ve všech směrech! :-)

         
Miloslava M.
Malíř Pokojů   15/10/2022

Skvělá domluva a spolupráce. Čistá práce se zakrytím podlahy a nábytku. Jsme moc spokojeni a nejraději bychom si ho nechali pro sebe. Jinak vřele doporučujeme.

         
Cvetanka G.
Malíř Pokojů   09/05/2022

Perfektní práce! Jsme nad mírou spokojeni! Pan Malíř přišel přesně v dohodnutém termínu, rychle, pečlivě a poctivě vymaloval naše pokoje! Vřele doporučujeme!!!


Malíř Pokojů Ceny v okolí Slovanská Lhota
 
Stará Huť Nečín Hostomice Čisovice Mníšek pod Brdy Bytíz Řitka Karlštejn Černošice Neveklov
Malíř Pokojů Kalkulačka nákladů
Pokud si poskytovatelem Malíř Pokojů   Registrace poskytovatelů - zdarma