Získej 4 Podlahy cenové nabídky.

150 Podlahy čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Podlahy

LIKON podlahy-Mykola Kovalchuk

LIKON podlahy-Mykola Kovalchuk

podle druhu vybrané krytiny vám poradíme prodejny ve kterých můžete vybírat konkrétní typ, barvu … po té, co vyberete konkrétní krytinu, opište její název a číslo barvy a opět nás kontaktujte technik firmy vás navštíví a provede odborné zaměření prostoru a kontrolu podkladu, která je důležitá pro další životnost nové krytiny a dohodne termín dodání a realizace podlahy vámi vybranou krytinu sami dovezeme až na místo určení
Podlahy - Veselý Václav

Podlahy - Veselý Václav

Pokud hledáte firmu, která Vám kvalitně položí podlahu, neváhejte a zavolejte nám. Podlahy Veselý, se sídlem u Čelákovic 8 km od Brandýsa nad Labem, Vám nabízí podlahářské práce jak v Praze, tak ve Středočeském kraji. Při větších zakázkách pracujeme po celém území ČR. Provádíme: dodávku podlahových krytin, pokládku podlah a koberců, renovace parket a prkenných podlah, odborné poradenství a cenová kalkulace zdarma.
Jiří Horák

Jiří Horák

Provádění podlahářských prací, jako je provádění pokládky podlahových krytin, dřevěných i laminátových, podlahových krytin z PVC, WPC a dalších materiálů. Demontáže starých podlah, úpravy podkladu pod novou podlahu např. stěrkováním, montáže podkladových roštů. Renovace parketových a dřevěných podlah.
Jaroslav Jedlička

Jaroslav Jedlička

Nabízíme služby v oblasti podlahářství. Pokládky a prodej podlah. Renovace parket, dřevěných podlah. Čištění podlah. Renovace přírodního a umělého kamene. Krystalizace, broušení mramorových podlah. Pískování, štokování, jehličkování schodů. Čištění křišťálových lustrů. Voskování, polymerace podlah.
Jiří Lubínek

Jiří Lubínek

Nabízíme Vám renovaci dřevěných parketových i masivních podlah a jejich povrchovou úpravu. Provádíme rekonstrukci podlahových roštů, pokládku nových i použitých parket, pokládku laminátových a dřevěných plovoucích podlah. Jsme schopni zajistit parkety atypických rozměrů či kazetového typu.
MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

Provádíme malířské a natěračské práce vč. nástřiku fasád, nátěru střech a pod. Dekorační nástřiky a omítky, drobné zednické práce. Veškeré sádrokartonářské práce. Pokládání plovoucích a dřevěných podlah, PVC, koberců vč. prodeje materiálu. Montáž žaluzií a jejich opravy.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
Matos

Matos

Výroba nábytku na míru včetně 3D návrhu interiéru - kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a dětské pokoje. Pokládka plovoucích podlah. Rekonstrukce bytového jádra, obklady a dlažby. Elektro práce. Poradenská činnost, zaměření a konzultace zdarma.
KS PARKET - SVOBODA LIBOR

KS PARKET - SVOBODA LIBOR

Dodávky a montáž plovoucích podlah (laminátové, dřevěné, korkové a z přírodního linolea) parket, palubových podlah. Renovace podlah. Příprava podkladu - vyrovnávání podlah, nivelace, OSB desky atd. Dodání a montáž dveří Sapeli, kování Cobra a Twin.
Vilém Vengrin

Vilém Vengrin

Pracujeme jak pro velké společnosti, kde provádíme stavební práce a montáže sádrokartonů do komerčních objektů a velkých průmyslových hal... tak i pro soukromé subjekty, kde realizujeme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů.
Ondřej Trkan

Ondřej Trkan

Firma KLADET byla založena v roce 1997. Po zkušenostech s pokládáním podlah různých typů a dekorů, jsme na základě těchto zkušeností vybrali jen ty nejlepší dodavatele materiálů. Díky tomu našim zákazníkům přinášíme pouze ověřenou kvalitu.
Podlahy Filip

Podlahy Filip

Každý interiér i současný stav podlahy je specifický. Můžete mít rozdílné požadavky na funkčnost, vzhled, údržbu i cenu podlahy. Pro ideální řešení podlahy upřednostňujeme osobní návštěvu, rádi vás navštívíme a připravíme cenovou nabídku zdarma!
Spáčil Gustav

Spáčil Gustav

Pokládka vinylových podlah, , nivelační stěrky pod lepení vinylové dílce, vinylové schody, renovace - broušení parket, plovoucí vinylové podlahy.Provedená pokládka plovoucích podlah je na doporučení již realizovaných prací v Brně.
Zlatkovský Marek

Zlatkovský Marek

V současné době nabízíme kompletní dodávky a montáž podlah z PVC, přírodního linolea, korku, laminátových a dřevěných podlah a koberců. Současně nabízíme renovaci parketových podlah, vyrovnávky systémem Thomsit, Uzin a Chemos.
FAMOS PLUS - Zajíc Zdenek- DŘEVĚNÉ PODLAHY OSTRAVA

FAMOS PLUS - Zajíc Zdenek- DŘEVĚNÉ PODLAHY OSTRAVA

montáží a dodávkou plovoucích podlah nejenom laminátových, ale i dřevěných a korkových. Nabízíme výběr ze sortimentu 18-ti předních evropských výrobců plovoucích podlah, vybrat si můžete z víc jak 400 dekorů.
Podlahové krytiny Luboš Sejkora

Podlahové krytiny Luboš Sejkora

Velkoobchod, maloobchod. Podlahářství. Nabízíme podlahy dřevěné, plovoucí, korkové. Parkety. Koberce, povrchové úpravy. Prodej betonových směsí, lepidel, stěrek, nářadí. Kompletní služby včetně dopravy a montáže.
Michael Frank

Michael Frank

PODLAHÁŘSTVÍ-montáž vinylu, marmolea, pvc, antistatické podlahy,koberce, parkety vč. renovace broušením, plovoucí podlahy. Ůpravy podkladu, šití trhlin, samonivelační stěrky. Dodání materíálu
MAGNUM Parket a s

MAGNUM Parket a s

Prodej a kompletní servis třívrstvých dřevěných parket, laminátových podlah, dýhovaných podlah, pokládacího, izolačního a pomocného materiálu pro pokládku (lišty, lepidla apod.)
Tlustoš Petr

Tlustoš Petr

Podlahářství Tlustoš s dlouholetou praxí již od roku 1994 nabízí kompletní podlahový servis od dodávku materiálu, až po vlastní pokládku všech podlahových krytin různých značek .
Jozef Farbiak

Jozef Farbiak

Naše firma vám nabízí montáž sádrokartonu, minerálních podhledů, plovoucich podlah, malování, celoplošné stěrky sádrokaronu, ruční vnitřní stěrky a vše kolem sádrokartonu.
Petr Ballon

Petr Ballon

Jsme brněnská firma zabývající se kompletním podlahovým servisem od zaměření, přes vypracování cenové nabídky, dodávku materiálu, až po vlastní pokládku podlahy.
Podlahy Maršalík

Podlahy Maršalík

PVC, koberců, plovoucích laminátových a dřevěných podlah, vinylových dílců, linolea, masivních dřevěných podlah, korkových podlah, vylívání samonivelačních stěrek.
Zapletal Josef

Zapletal Josef

Prodáváme a montujeme podlahy, thermofix, pvc, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, parkety a koberce. renovujeme parkety, prkna. provádíme broušení parket.
Aleš Trňák

Aleš Trňák

je firma, která se zabývá oborem podlahářství a na trhu působí již od roku 1993. Poskytuje služby z oblasti prodeje, montáže a renovace podlah
Podlahy Hosek

Podlahy Hosek

Poskytujeme kompletní servis okolo podlah a podlahových krytin. Jsme schopni konzultovat technologické řešení dle požadavků a potřeb zákazníka.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Podlahy   Registrace poskytovatelů - zdarma