Získej 4 cenové nabídky v kategorii Pokládka Laminátové Podlahy.

150 Pokládka Laminátové Podlahy čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Pokládka Laminátové Podlahy

Hájek-podlahy

Hájek-podlahy

Provádíme veškeré podlahářské práce - pokládku koberců, PVC, vinylových podlah, marmolea, plovoucích podlah, korku, antistatiky a dalších podlahových krytin. Renovace parket a jiných dřevěných podlah. Samozřejmostí je příprava podkladu (samonivelační stěrky). Dále provádíme lokální opravy PVC apod.
HROMEK podlahy

HROMEK podlahy

Zabýváme se kompletními realizacemi všech typů podlahových krytin. Jsme specialisté na prodej a pokládku - vynilové podlahy, koberce,PVC a linoleum, dřevěné podlahy, laminátové plovoucí podlahy, vícevrstvé dřěvěné podlahy. Provádíme vyrovnání podkladu suchou skladbou - fermacell.
PBM Podlahy

PBM Podlahy

Nabízíme kompletní podlahový servis od zaměření, přes vypracování cenové nabídky, dodávku materiálu, až po vlastní pokládku vivylových podlah, dřevěných podlah, laminátových podlah, PVC, linolea, marmolea, koberců a korkových podlah. Zajišťujeme také restaurování poškozených podlah.
OK - PODLAHY Martin Šúrek

OK - PODLAHY Martin Šúrek

Pokládání vinylových, plovoucích, laminátových, dřevěných a litých podlah včetně renovací a broušení parket. Zajištění dodávky schodišťových systémů. Dlouholetá činnost, záruční doby 24-60 měsíců. Aktuality a fotky zakázek na našem Facebooku nebo webových stránkách.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
PODLAHÁŘSTVÍ BARTOŠ

PODLAHÁŘSTVÍ BARTOŠ

Nabízíme dodávku a pokládku masivních parket, renovaci podlah, broušení parket a lakování. Dále dodáváme a pokládáme dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, PVC Novilon a Fatra, korek a koberce. Provádíme vyrovnávání podlah.
Michal Kříž

Michal Kříž

Prodávám a pokládám podlahové krytiny i doplňky. Nabízím montáž plovoucí a dřevěné podlahy včetně lepení korku, PVC, koberců i přírodního linolea. Provádím vyrovnání podkladů a renovace.
PODLAHY VÁHALA

PODLAHY VÁHALA

Nabízíme montáž a pokládku plovoucích podlah a nábytku. Realizujeme dřevěné obložení, podlahové krytiny, výrobu madel a zábradlí. Vyrábíme dveře, zábradlí, madla a nábytek na zakázku.
Václav Frič

Václav Frič

Provádění podlahářských prací. Zajišťujeme pokládání koberců, linolea, laminátových a dřevěných plovoucích podlah. Provádíme lištování, montáž přechodů a prahů včetně lakování.
Luboš Lorenc - LaH podlahy

Luboš Lorenc - LaH podlahy

Pokládka vinylových podlah, laminátových podlah, koberců, PVC a marmolea, 17 let praxe, výborné ceny, kvalita a individuální přístup. Působíme po celé Jižní Moravě a Vysočině.
PUK Servis s.r.o.

PUK Servis s.r.o.

Provádíme veškeré podlahářské,malířské a lakýrnické práce včetně materiálu.Provádíme pokládku PVC, linolea, parkety, koberce včetně laminátové, dřevěné, korkové a plovoucí podlahy.
Josef Válek

Josef Válek

Provádíme veškeré zednické a obkladačské práce - rekonstrukce domů a bytů, koupelen, kuchyní a bytových jader, montáž sádrokartonových konstrukcí, ploty.
Martin Malec

Martin Malec

Pokládám plovoucí podlahy, vyrábím nábytek, montuji nábytek. Dále pracuji jako hodinový manžel (montáže, opravy i demontáže starých věcí a odvoz).
Dalibor Krhovský

Dalibor Krhovský

Nabízím podlahářské práce, montáže PVC, koberců, plovoucích podlah, vinylových podlah a korku, vyrovnání podkladu stěrkami a dodávku materiálu.
Michael Frank

Michael Frank

Provádění pokládky plovoucích podlah a koberců a broušení a lakování parket. Nabídka korkových podlah a laminátů. Prodej samonivelačních štěrků.
Ing Josef Bartoš

Ing Josef Bartoš

Pokládka a renovace parket. Broušení, lakování, olejování. Podlahy vinylové, plovoucí, laminátové, dřevěné, PVC, koberce, vyrovnání podkladu stěrkou.
Martin Kohl

Martin Kohl

Nabídka podlahářských prací. Zajištění pokládek a oprav veškerých druhů podlah včetně vyrovnání, broušení, lakování, lištování či údržby.
ŠTOT podlahy

ŠTOT podlahy

Prodej a montáž podlahových krytin. Nabídka renovací parket, podlahářských, obkladačských, malířských, natěračských a úklidových prací.
ZETOMA spol s.r.o.

ZETOMA spol s.r.o.

Pokládáme plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, PVC všechny druhy, Vinyl, všechny druhy koberců a parkety včetně dodávek materiálu.
Aleš Gatnar

Aleš Gatnar

Nabízíme zednické práce, obklady, dlažby, omítky, rekonstrukcí bytových jader, zateplování fasád, hrubé stavby a další.
Zdeněk Stříbský

Zdeněk Stříbský

Provádění montáží sádrokartonu a zateplování fasád. Nabídka pokládky plovoucích podlah, obkladů a dlažeb.
Jaroslav Svůra

Jaroslav Svůra

Provádíme montáže obkladů, dlažeb, nivelace podlah a drobné zednické práce. Vše i s dodávkou materiálu.
Miroslav Kratochvíl

Miroslav Kratochvíl

Zabýváme se kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami a podlahovými krytinami všeho druhu.
Ladislav Habart

Ladislav Habart

Provádím stavební práce, rekonstrukce bytů, pokládky dlažeb i obkladů či zateplování fasád.
JUPOL s.r.o.

JUPOL s.r.o.

Nabídka kompletních podlahářských prací s vlastní dodávkou materiálů.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Pokud si poskytovatelem Pokládka Laminátové Podlahy   Registrace poskytovatelů - zdarma