Získej 4 Rekonstrukce Bytu cenové nabídky.

152 Rekonstrukce Bytu čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Rekonstrukce Bytu

Stavební práce Lexa

Stavební práce Lexa

Provádíme rekonstrukce domů, bytů a bytového jádra, zabýváme se výstavbou nových rodinných domů a zahradních dřevostaveb (altány, pergoly, domky). Nabízíme zdění a štukování, pokládky plovoucích podlah, výměnu oken, zateplování fasád a půdních prostor, montáž obložkových zárubní a další práce.
Radek Antoš - rekonstrukce bytů

Radek Antoš - rekonstrukce bytů

Nabízíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí bytu: zednické práce, sádrokartony - příčky, stropy. Provádíme štukatérské práce, opravy a vyrovnání zdí, podlahářské práce - pokládání plovoucích podlah, rekonstrukce bytových jader, koupelen, malířské práce, instalatérské a elektrikářské práce.
Stavby Mezník

Stavby Mezník

Zaměřujeme se na realizaci staveb občanských a bytových. Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen a jiných staveb. Dodáváme kompletně na klíč od projektu, až po vlastní stavbu, včetně zařízení interiéru - podlahy, obklady, dlažby, dveře, sanitární technika a další.
Instalatérství-Voznica

Instalatérství-Voznica

Provádíme montáže vody, topení - měď, plast, kov. Montáže odpadního potrubí - HT, PVC, atd. Veškeré instalatérské, topenářské práce i drobné opravy! Rekonstrukce koupelen i novostavby. Zednické práce. Dále provádíme výměny stoupaček vody, odpadů, plynu a výměny radiátorů.
Vladimír Koten

Vladimír Koten

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Naší hlavní specializací jsou rekonstrukce bytových jader panelových domů a koupelen rodinných domů. Realizujeme stavby rodinného domu, zateplení budov, fasády, štukatérské práce.
Matos

Matos

Výroba nábytku na míru včetně 3D návrhu interiéru - kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a dětské pokoje. Pokládka plovoucích podlah. Rekonstrukce bytového jádra, obklady a dlažby. Elektro práce. Poradenská činnost, zaměření a konzultace zdarma.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
Tomáš Říha

Tomáš Říha

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových i cihlových domech na klíč. Realizujeme koupelny, novostavby, rekonstrukce staveb, rodinné domy, zateplení budov, izolace základů staveb, střechy a střešní konstrukce včetně ploché střechy.
Daniel Jonáš

Daniel Jonáš

Stavební firma se zaměřením na stavby a rekonstrukce na klíč. Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, rodinných domů a bytů. Veškeré stavební práce - obklady, dlažby, plovoucí podlahy, ytongové příčky a sádrokartony. Dlouholetá praxe v oboru.
Nové jádro

Nové jádro

Zabýváme se rekonstrukcí bytových jader a koupelen. Nabízíme demolici starého a vyzdění nového jádra, instalaci rozvodů vody, odpadu a elektřiny. Provádíme také nivelaci a hydroizolaci podlah, pokládku dlažby, montáž zařízení a další.
Stanislav Vozka s.r.o.

Stanislav Vozka s.r.o.

Stavební firma. Provádíme rekonstrukce budov, rodinných domů, bytových jader, rekonstrukce a zateplování fasád včetně výměny oken, kompletní půdní vestavby, stavby na klíč. Zpracujeme projektovou dokumentaci včetně statického posouzení.
SZABO INTERIER

SZABO INTERIER

V rámci této realizace se nám do rukou dostal mezonetový byt s nevyhovující dispozicí v novostavbě. Dispozici jsme oproti developerskému projektu přeměnili a vytvořili tak krásný vzdušný prostor včetně realizace návrhu interiéru celého bytu.
KLONA s.r.o.

KLONA s.r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelen a interiérů od grafického návrhu po realizaci. Pomůžeme Vám s výběrem a dodávkou obkladů, dlažeb, sprchových koutů. Dodáme levné kuchyně, interiérové dveře a podlahy včetně montáže.
Vilém Vengrin

Vilém Vengrin

Pracujeme jak pro velké společnosti, kde provádíme stavební práce a montáže sádrokartonů do komerčních objektů a velkých průmyslových hal... tak i pro soukromé subjekty, kde realizujeme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů.
Michael Patera

Michael Patera

Provádíme kompletní rekonstrukce, půdní vestavby, minerální podhledy, práce se sádrokartony - speciální konstrukce, podhledy, příčky, předstěny. Dále nabízíme zednické, obkladačské, pokladačské práce, fasády a další stavební práce.
Tomáš Voráč

Tomáš Voráč

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader, rozvodů vody, odpadů a elektra. Nabízíme opravy omítek či obkladačské i sádrokartonářské práce. Zajišťujeme komplexní rekonstrukce rodinných domů i administrativních budov.
Petr Štěpán

Petr Štěpán

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, bytů a domů včetně údržby. Vypracováváme projektové návrhy. Likvidujeme stará jádra. Instalujeme sanity a pokládáme dlažby, obklady, plovoucí podlahy či linolea.
Zednické práce Ducháček

Zednické práce Ducháček

Provádím veškeré zednické práce, zajistím zateplování fasád, zdění bytového jádra, výstavbu plotů, venkovní, vnitřní a sanační omítky, kamenné terasy. Pokládání anhydritových i betonových podlah a zámkové dlažby.
Filip Jindra

Filip Jindra

Děláme kompletní rekonstrukce bytů, domů, chat i menšího rozsahu. Dále zateplení domů, kompletní zednické práce, vodo-instalatérské a elektrikářské, obkladačské, podlahářské a kamenické práce.
Michal Blaha

Michal Blaha

Instalatérství a zednictví. Provádím rozvody vody, topení a plynu (CU, PPR, FE), montáže tepelných čerpadel, montáže sádrokartonu, kazetové podhledy, obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.
Kohostav - Pavel Kohout

Kohostav - Pavel Kohout

Provádíme kompletní nebo částečné rekonstrukce bytů, rodinných domů a kanceláří. Zajišťujeme rekonstrukce koupelen, panelového či cihlového jádra, umakartových koupelen a další služby.
Karel Milichovský

Karel Milichovský

Provádíme obkladačské práce (fasády, koupelny, aj), sádrokartonářské práce, kompletní rekonstrukce koupelen. Zajistíme i kompletní dodávku materiálu přímo na staveniště.
Lukas

Lukas

Levně převezu / odvezu / přestěhuji dodávkou. Vyklízení bytů, půd, sklepů včetně likvidace odpadů. Stěhování domácností, firem i skladů. Doprava nábytku, stavebního materiálu
Karel Vizi

Karel Vizi

Provádím rekonstrukce bytových jader a montáž sádrokartonů i zateplování budov. Realizuji půdní vestavby. Pokládám plovoucí podlahy a montuji střešní okna.
Fachmen - Jiří Neuwirth

Fachmen - Jiří Neuwirth

Zrekonstruuji byt, včetně zednických (obkladačských), zámečnických a instalatérských prací. Provádím službu hodinový manžel a domovník. Co neumím, to zařídím.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Rekonstrukce Bytu   Registrace poskytovatelů - zdarma