Získej 4 Sádrokarton cenové nabídky.

150 Sádrokarton čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Sádrokarton

Prodej a montáž sádrokartonu - SDK Mont

Prodej a montáž sádrokartonu - SDK Mont

Suché stavby jsou vhodné pro rekonstrukci bytu, kanceláří, částí domu. Sádrokarton má velikou variabilitu použití. Provádíme nejen přestavby a půdní vestavby, ale také zcela nové výstavby. Sádrokartonové desky dokáží Vaše špatně řešené prostory přeměnit na luxusní místnosti. Dle potřeb Vám rozdělíme příčkou prostor, nebo Vám pomocí sádrokartonových či minerálních podhledů snížíme strop.
Jan Lagron

Jan Lagron

Provádíme malby domů, bytů a kanceláří. Nátěry oken, dveří, střech i okapů. Nátěry fasád, protipožární nátěry, penetrační nátěry a jiné malířské práce. Kontaktujte násKompletní montáž sádrokartonů, stropních podhledů a příček metodou suché výstavby. Provádíme rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby a sádrokartonový remodeling interiéru.
Sádrokarton Novotný

Sádrokarton Novotný

Jmenuji se Radek Novotný a zabývám se stavební činností. Mám letitou praxi a mým hlavním cílem je svou práci odvést ve špičkové kvalitě a maximálně uspokojit přání zákazníka. Pomohu vám se stavebními a terénními úpravami, rekonstrukcí koupelny či kuchyně. Zaměřuji se také na zhotovení sádrokartonářských příček, zateplování nemovitostí.
Martin Šnajdr

Martin Šnajdr

Jmenuji se Martin Šnajdr a v oblasti stavebnictví působím od roku 2002, kdy jsem začínal s montážemi suchých staveb všech druhů sádrokartonových systémů na novostavbách, půdních vestavbách a přestavbách rodinných domů. Specializuji se na sádrokartony v okrese Opava a Ostrava, ale působím po celé republice.
MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

MALNAT - SÁDROKARTONY - FASÁDY

Provádíme malířské a natěračské práce vč. nástřiku fasád, nátěru střech a pod. Dekorační nástřiky a omítky, drobné zednické práce. Veškeré sádrokartonářské práce. Pokládání plovoucích a dřevěných podlah, PVC, koberců vč. prodeje materiálu. Montáž žaluzií a jejich opravy.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
Vilém Vengrin

Vilém Vengrin

Pracujeme jak pro velké společnosti, kde provádíme stavební práce a montáže sádrokartonů do komerčních objektů a velkých průmyslových hal... tak i pro soukromé subjekty, kde realizujeme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů.
SKÁCEL TOMÁŠ

SKÁCEL TOMÁŠ

Jsme šikovné sdružení živnostníků, které se zabýva montáží : - Sádrokartonů různých tvarů, podhledů a světelných ramp, příček a půdních vestaveb. Více zde: https://skacelmont.webnode.cz/o-nas/
Martin Žák

Martin Žák

Provádíme sádrokartonářské práce, obklady stěn, předsazené stěny, příčky a dělící stěny, půdní vestavby, izolace. Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Více zde: https://sadrokartony82.webnode.cz/
Michal Blaha

Michal Blaha

Instalatérství a zednictví. Provádím rozvody vody, topení a plynu (CU, PPR, FE), montáže tepelných čerpadel, montáže sádrokartonu, kazetové podhledy, obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.
Ivan Mima

Ivan Mima

Naše firma se zabývá montáží sádrokartonových příček, podhledů, realizací půdních vestaveb, izolací tepelných a zvukových. Dále provádíme montáž minerálních podhledů a plovoucích podlah
Jozef Farbiak

Jozef Farbiak

Naše firma vám nabízí montáž sádrokartonu, minerálních podhledů, plovoucich podlah, malování, celoplošné stěrky sádrokaronu, ruční vnitřní stěrky a vše kolem sádrokartonu.
Fachmen - Jiří Neuwirth

Fachmen - Jiří Neuwirth

Zrekonstruuji byt, včetně zednických (obkladačských), zámečnických a instalatérských prací. Provádím službu hodinový manžel a domovník. Co neumím, to zařídím.
Sádrokartony Plzeň Praha

Sádrokartony Plzeň Praha

Provádíme montáže sádrokartonových systémů, realizace půdních vestaveb na klíč, rekonstrukce bytových jader, minerálních podhledů a veškerých designových prvků.
Luděk Rádl

Luděk Rádl

Poskytujeme rekonstrukce koupelen a bytů, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, zateplování rodinných domů, dodávky a montáže interierových dveří.
Miroslav Chvátal

Miroslav Chvátal

Nabídka sádrokartonářských a stavebních prací. Provádění vnitřních stěrkových omítek, rekonstrukce domů a bytů. Drobné stavební práce a minerální podhledy.
David Horák

David Horák

Nabízíme ucelenou nabídku sádrokartonových konstrukcí od příček přes podhledy, úpravy podkroví, po zvukově a požárně dělící sádrokartonové konstrukce.
Častulík Roman

Častulík Roman

Instalatérství - voda, topení, plyn a kanalizace. Rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytů, stavební úpravy, kuchyňské linky a nábytek na míru.
Jiří Elsner

Jiří Elsner

Firma Střechy-Elmont se postará o komplexní klempířské, tesařské, pokrývačské i stavební práce, které dají Vaši střechu zase do pořádku.
Bohuslav Faflík

Bohuslav Faflík

Provádění stavebních prací, rekonstrukcí, montáží sádrokartonu, zateplování fasád, obkladů, dlažeb i rekonstrukcí bytových jader.
ZDENĚK SLONČÍK

ZDENĚK SLONČÍK

Nabízíme montáž sádrokartonů, zednické práce, pokládku podlah, montáž dveří a zárubní, obklady a dlažby, montáž kazetových stropů, …
Milan Hrazdíra

Milan Hrazdíra

Již několik let se úspěšně zabýváme montáží sádrokartonových systémů, kazetových podhledů, montáží střešních oken, zateplováním budov.
Marian Krul

Marian Krul

Nabízíme pokládku obkladů, dlažeb a plovoucích podlah. Provádíme rekonstrukce bytových jader, zateplování a montáže sádrokartonů.
Martin Poništ

Martin Poništ

Nabídka zednických prací - omítky, obklady, dlažby, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, stavba plotů a zateplování budov.
Martin Šmíd

Martin Šmíd

Provádíme zednické práce, zateplování fasád a rekonstrukce bytových jader, nabídka sádrokartonářských a pokrývačských prací.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Sádrokarton   Registrace poskytovatelů - zdarma