Získej 4 Obklady cenové nabídky.

150 Obklady čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 Nejlepších Obklady

Robert Šimonek

Robert Šimonek

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce koupelen, modernizace interiérů. Drobná údržba, opravy v interiérech, ale i exteriérech, montáž nábytků a plovoucích podlah. Dále technické služby hodinového manžela. Montáž obkladů a dlažeb různých formátů a typů. Výroba pergol, pokládka zámkové dlažby, tvorba schodů, udržovací práce na zahradách (sekání, stříhání živých plotů atp.), designování a realizace zahrad, zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.
Libor Eyer

Libor Eyer

Montáž obkladů a dlažeb ve všech typech výstavby - v rodinných domech, bytových, nájemních, panelových domech, včetně pokládky ve všech komerčních prostorách. Provádění výstaveb suchou cestou pomocí sádrokartonu. Pokládky zámkových dlažeb chodníků, vjezdů garážových stání, dvorů, průjezdů a dalších.
STAVKOMPLEX - Petr Němec

STAVKOMPLEX - Petr Němec

Provádíme stavební práce, novostavby, rekonstrukce domů, bytů a bytových jader, dlaždičské i obkladačské práce. Zajišťujeme řízení a koordinace staveb. Nabízíme možnost využití služeb architektka. Poskytujeme inženýrskou činnost v investiční výstavbě a konzultace na místě stavby.
Instalatérství-Voznica

Instalatérství-Voznica

Provádíme montáže vody, topení - měď, plast, kov. Montáže odpadního potrubí - HT, PVC, atd. Veškeré instalatérské, topenářské práce i drobné opravy! Rekonstrukce koupelen i novostavby. Zednické práce. Dále provádíme výměny stoupaček vody, odpadů, plynu a výměny radiátorů.
Matos

Matos

Výroba nábytku na míru včetně 3D návrhu interiéru - kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a dětské pokoje. Pokládka plovoucích podlah. Rekonstrukce bytového jádra, obklady a dlažby. Elektro práce. Poradenská činnost, zaměření a konzultace zdarma.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
Vilém Vengrin

Vilém Vengrin

Pracujeme jak pro velké společnosti, kde provádíme stavební práce a montáže sádrokartonů do komerčních objektů a velkých průmyslových hal... tak i pro soukromé subjekty, kde realizujeme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů.
Igor Jelínek

Igor Jelínek

Realizuji půdní vestavby suchou cestou, sádrokartonové příčky, minerální podhledy, zateplování a rekonstrukce bytů i rodinných domů. Provádím obkladačské i podlahářské práce a instalace v oblasti elektra, vody a topení.
Ing Josef Nedělník s.r.o.

Ing Josef Nedělník s.r.o.

Provádíme rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader a koupelen, veškeré zednické a obkladačské práce i instalatérství vody či topení. Zajišťujeme 3D vizualizace. Zaměřujeme se také na kuchyně.
Vladimír Scholz

Vladimír Scholz

Nabídka stavebních, zednických i obkladačských prací včetně rekonstrukce bytových jader, pokládky obkladů, renovace koupelen, bourání bytového jádra odvoz suti a jeho uložení i montáže sádrokartonů.
Michal Blaha

Michal Blaha

Instalatérství a zednictví. Provádím rozvody vody, topení a plynu (CU, PPR, FE), montáže tepelných čerpadel, montáže sádrokartonu, kazetové podhledy, obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.
AJ ARNA s.r.o.

AJ ARNA s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce a rekonstrukce bytů. Zajišťujeme stavby domů. Nabízíme realizaci obkladů i dlažeb. Nabízíme zateplování a izolace.
Daniel Jech

Daniel Jech

Provádím profesionální obkladačské práce. Jako obkladač působím již více než 15 let - nabízím kvalitní služby podložené zkušenostmi z předchozích zakázek Diky zvýšen
Fachmen - Jiří Neuwirth

Fachmen - Jiří Neuwirth

Zrekonstruuji byt, včetně zednických (obkladačských), zámečnických a instalatérských prací. Provádím službu hodinový manžel a domovník. Co neumím, to zařídím.
Matej Vanc

Matej Vanc

Nabídka sádrokartonářských, malířských, zednických a obkladačských prací. Provádění rekonstrukcí bytových jader a koupelen i montáží oken či dveří.
Marcel Hrabinec

Marcel Hrabinec

Provádím zednické, obkladačské, sádrokartonářské či stavební práce. Nabízím kompletní rekonstrukce bytových jader na klíč. Pokládám plovoucí podlahy.
Milan Wajda

Milan Wajda

Nabídka instalatérských i topenářských prací včetně oprav rozvodů vody a topení. Provádíme rekonstrukce kuchyní, koupelen a bytových jader.
David Kitler

David Kitler

Nabízíme kamenické a dlaždičské práce včetně pokládky zámkové dlažby, chodníků i žulových kostek. Provádíme podezdívky, opěrné zdi či terasy.
Zdeněk Kubín

Zdeněk Kubín

Pokládka keramických obkladů a dlažeb, realizace mozaiky a vibrovaných dlažeb. Obkládání bazénů včetně hydroizolace a vyrovnávání podlah.
Martin Poništ

Martin Poništ

Nabídka zednických prací - omítky, obklady, dlažby, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, stavba plotů a zateplování budov.
Jan Pauzr

Jan Pauzr

Provádíme zednické, obkladačské, malířské i natěračské práce, tapety, malované ornamenty, rekonstrukce bytových jader a další.
Robert Škrob

Robert Škrob

Firma nabízí rekonstrukce koupelen a interiérů, provádění zednických a obkladačských prací a pokládka plovoucích podlah.
Aleš Gatnar

Aleš Gatnar

Nabízíme zednické práce, obklady, dlažby, omítky, rekonstrukcí bytových jader, zateplování fasád, hrubé stavby a další.
Petr Dostalík

Petr Dostalík

Provádění obkladačských a dlaždičských prací, rekonstrukce bytových jader a pokládání plovoucích podlah.
Leoš Nehyba

Leoš Nehyba

Provádím rekonstrukce domů a bytových jader. Zajišťuji zateplování budov. Nabízím obkladačské práce.
Registrace Poskytovatelů

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Obklady   Registrace poskytovatelů - zdarma