Získej 4 Obklady cenové nabídky.

150 Obklady čekají jen na tebe

ZÍSKEJ 4 CENOVÉ NABÍDKY

Top 25 nejlepších Obklady

Robert Šimonek

Robert Šimonek

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce koupelen, modernizace interiérů. Drobná údržba, opravy v interiérech, ale i exteriérech, montáž nábytků a plovoucích podlah. Dále technické služby hodinového manžela. Montáž obkladů a dlažeb různých formátů a typů. Výroba pergol, pokládka zámkové dlažby, tvorba schodů, udržovací práce na zahradách (sekání, stříhání živých plotů atp.), designování a realizace zahrad, zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.
Libor Eyer

Libor Eyer

Montáž obkladů a dlažeb ve všech typech výstavby - v rodinných domech, bytových, nájemních, panelových domech, včetně pokládky ve všech komerčních prostorách. Provádění výstaveb suchou cestou pomocí sádrokartonu. Pokládky zámkových dlažeb chodníků, vjezdů garážových stání, dvorů, průjezdů a dalších.
STAVKOMPLEX - Petr Němec

STAVKOMPLEX - Petr Němec

Provádíme stavební práce, novostavby, rekonstrukce domů, bytů a bytových jader, dlaždičské i obkladačské práce. Zajišťujeme řízení a koordinace staveb. Nabízíme možnost využití služeb architektka. Poskytujeme inženýrskou činnost v investiční výstavbě a konzultace na místě stavby.
Instalatérství-Voznica

Instalatérství-Voznica

Provádíme montáže vody, topení - měď, plast, kov. Montáže odpadního potrubí - HT, PVC, atd. Veškeré instalatérské, topenářské práce i drobné opravy! Rekonstrukce koupelen i novostavby. Zednické práce. Dále provádíme výměny stoupaček vody, odpadů, plynu a výměny radiátorů.
Matos

Matos

Výroba nábytku na míru včetně 3D návrhu interiéru - kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a dětské pokoje. Pokládka plovoucích podlah. Rekonstrukce bytového jádra, obklady a dlažby. Elektro práce. Poradenská činnost, zaměření a konzultace zdarma.
Zdeněk Mézl

Zdeněk Mézl

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské a stavební práce, rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a kuchyní. Nabízíme obkladačské a sádrokartonářské práce, montáže plovoucích podlah. Montáže a opravy venkovní i vnitřní splaškové a dešťové kanalizace.
Vilém Vengrin

Vilém Vengrin

Pracujeme jak pro velké společnosti, kde provádíme stavební práce a montáže sádrokartonů do komerčních objektů a velkých průmyslových hal... tak i pro soukromé subjekty, kde realizujeme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů.
Igor Jelínek

Igor Jelínek

Realizuji půdní vestavby suchou cestou, sádrokartonové příčky, minerální podhledy, zateplování a rekonstrukce bytů i rodinných domů. Provádím obkladačské i podlahářské práce a instalace v oblasti elektra, vody a topení.
Ing Josef Nedělník s.r.o.

Ing Josef Nedělník s.r.o.

Provádíme rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader a koupelen, veškeré zednické a obkladačské práce i instalatérství vody či topení. Zajišťujeme 3D vizualizace. Zaměřujeme se také na kuchyně.
Vladimír Scholz

Vladimír Scholz

Nabídka stavebních, zednických i obkladačských prací včetně rekonstrukce bytových jader, pokládky obkladů, renovace koupelen, bourání bytového jádra odvoz suti a jeho uložení i montáže sádrokartonů.
Michal Blaha

Michal Blaha

Instalatérství a zednictví. Provádím rozvody vody, topení a plynu (CU, PPR, FE), montáže tepelných čerpadel, montáže sádrokartonu, kazetové podhledy, obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.
AJ ARNA s.r.o.

AJ ARNA s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce a rekonstrukce bytů. Zajišťujeme stavby domů. Nabízíme realizaci obkladů i dlažeb. Nabízíme zateplování a izolace.
Daniel Jech

Daniel Jech

Provádím profesionální obkladačské práce. Jako obkladač působím již více než 15 let - nabízím kvalitní služby podložené zkušenostmi z předchozích zakázek Diky zvýšen
Fachmen - Jiří Neuwirth

Fachmen - Jiří Neuwirth

Zrekonstruuji byt, včetně zednických (obkladačských), zámečnických a instalatérských prací. Provádím službu hodinový manžel a domovník. Co neumím, to zařídím.
Marcel Hrabinec

Marcel Hrabinec

Provádím zednické, obkladačské, sádrokartonářské či stavební práce. Nabízím kompletní rekonstrukce bytových jader na klíč. Pokládám plovoucí podlahy.
Matej Vanc

Matej Vanc

Nabídka sádrokartonářských, malířských, zednických a obkladačských prací. Provádění rekonstrukcí bytových jader a koupelen i montáží oken či dveří.
David Kitler

David Kitler

Nabízíme kamenické a dlaždičské práce včetně pokládky zámkové dlažby, chodníků i žulových kostek. Provádíme podezdívky, opěrné zdi či terasy.
Milan Wajda

Milan Wajda

Nabídka instalatérských i topenářských prací včetně oprav rozvodů vody a topení. Provádíme rekonstrukce kuchyní, koupelen a bytových jader.
Zdeněk Kubín

Zdeněk Kubín

Pokládka keramických obkladů a dlažeb, realizace mozaiky a vibrovaných dlažeb. Obkládání bazénů včetně hydroizolace a vyrovnávání podlah.
Martin Poništ

Martin Poništ

Nabídka zednických prací - omítky, obklady, dlažby, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, stavba plotů a zateplování budov.
Jan Pauzr

Jan Pauzr

Provádíme zednické, obkladačské, malířské i natěračské práce, tapety, malované ornamenty, rekonstrukce bytových jader a další.
Aleš Gatnar

Aleš Gatnar

Nabízíme zednické práce, obklady, dlažby, omítky, rekonstrukcí bytových jader, zateplování fasád, hrubé stavby a další.
Robert Škrob

Robert Škrob

Firma nabízí rekonstrukce koupelen a interiérů, provádění zednických a obkladačských prací a pokládka plovoucích podlah.
Petr Dostalík

Petr Dostalík

Provádění obkladačských a dlaždičských prací, rekonstrukce bytových jader a pokládání plovoucích podlah.
Leoš Nehyba

Leoš Nehyba

Provádím rekonstrukce domů a bytových jader. Zajišťuji zateplování budov. Nabízím obkladačské práce.
Registrace poskytovatelů - zdarma

Hodnocení zákazníků

Jiná informace
Pokud si poskytovatelem Obklady   Registrace poskytovatelů - zdarma